Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiúknak melyik a legjobb...

Fiúknak melyik a legjobb szoba kutya? én olyanra gondoltam, mint az oddie a garfieldban, de az milyen fajta?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Keverék? Vagy ha nem, akkor valami terrier lehet.
2014. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Odie elvileg Beagle-tacskó keverék (wiki).

Törpe német pinscher? Olyan, mint egy mini-dobermann. :)

2014. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
tacsko, okos kutya, konnyen tarthato
2014. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs kifejezett kedvenc fajtád, akkor fogadj örökbe menhelyről.Amúgy nincs fiúknak és lányoknak való fajta, hanem hozzád illő fajta van.
2014. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:
43%

Nem is tudtam, hogy létezik külön fiúknak meg lányoknak való kutya.

Ha semmi elképzelésed, akkor menj el egy menhelyre és nézz körül. Bár az is lehet, hogy leginkább semmilyen.

2014. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
tacskó, mopsz ?
2014. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! A fiús kutyákat pedig úgy értettem, hogy egy csomóan mondják, hogy a sicu (nem így írják tudom) meg a toy uszkár lányos kutyák és ebből gondoltam azt, hogy van fiús is.
2014. jan. 2. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom max 14 lehetsz. Pár év és megérted, hogy nem a mások véleményétől kell függeni, ha boldog akarsz lenni. Ha neked az uszkár vagy a shih-tzu tetszik, és illik is hozzád valamelyik, akkor tartsd azt. Ha nem, akkor ne tartsd. A te döntésed.
2014. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen 14 leszek 20.án, de nem csak arra gondoltam, hogy melyik fiús hanem arra is, hogy melyiket a legjobb,könnyebb,nehezebb tartani! De mondjuk még a szülőkkel is meg kell beszélnem :D aki meg azt mondja ne legyen kutyám annak csak annyit, hogy inkább legyen kutyám, mint gyerekem! Bár ezt nem írta senki
2014. jan. 3. 00:17
 10/10 anonim válasza:
52%
Lehet még egy fontos szempont: van olyan kutya, aki nem hullatja a szőrét, pl. az uszkár és a puli. Előbbit nem muszáj bohócpomponosra nyírni, ha csak barátnak kell, és nem versenyekre akarják vinni! A pulit sem kell csimbókos szőrűvé nevelni!
2014. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!