Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiatal kutyás lányok! Titeket...

Fiatal kutyás lányok! Titeket is szoktak bosszantani a férfiak a "harap" szó többoldalú felhasználhatóságával?

Figyelt kérdés
Elég sok idióta poént hallottam már ezzel kapcsolatosan, és elég zavaró. Más is van így vele? Van olyan, amivel végképp le lehet őket szerelni? :D

2014. jan. 2. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktak. "Harap? És a kutya?"


A másik kedvencem, mikor megkérdezik, hogy "Hamis?" Erre mondom, hogy nem, valódi. Persze nem esik le nekik, hogy miről beszélek.


Fárasztóak nagyon az emberek.

2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Firestorm ***** válasza:
100%

Engem nem szokott bosszantani,mivel a kutyám nem férfi centrikus,sőt,akit nem ismer és férfi és közelebb jön illetve megszólít arra rámordul illetve támadásra kész.

Amikor kölyök volt az egyik idős bácsi napi 4x is megkérdezte viccből,hogy "Harap ez a kutya?" Na mostanra ő is leszokott róla.

2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Olyat is szoktak kérdezni, hogy "hány éves"?


Erre megmondom a saját koromat, erre néznek nagyot, mire én, jaa a kutyát kérdi? Az meg 9-éves.

2014. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1: Jaj ezt a "És a kutya?"-t én is ismerem. xD Csak az a baj, hogy az enyém tényleg harapós, én meg mikor először hallottam ezt a hülyeséget, rávágtam hogy "igen", na azt a kollektív férfiröhögést... :S Mit kéne ilyenkor mondani...?

A "nem, valódi"-n akkorát nevettem. :D Ha megengeded, használni fogom.

2014. jan. 2. 18:23
 5/19 Firestorm ***** válasza:
100%

Semmit nem kell mondanod.Figyelmen kívül kell hagyni az ilyen IQ bajnokokat.

Nekem volt egy kistestű kutyám (yorki) ott a bevett kérdés az volt,hogy "Hol kell benne elemet cserélni?Úgy látom merül benne." "Furcsa macska ilyet még nem láttam".

Az elsőt általában akkor kaptam meg mikor erdőből jöttünk haza intenzív 2-3 órás fárasztás után és a kutya hazafelé már nem volt a legaktívabb formájában.Ilyenkor elmagyaráztam az illetőnek,hogy próbáljon meg 2-3 óra intenzív pl futás után ugyanolyan fitt maradni,mint előtte és vegye figyelembe,hogy ez egy 4 kg-os kutya és mégsem ölben kell haza hozni.

2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Persze, használd nyugodtan :) Az enyém is bevéd, ha arról van szó, szóval sokszor én már nem is mondok semmit, csak nézek "szépen", majd a kutyám rendezi, ha esetleg tovább szekálnak.

2014. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a huskymra is mondták már, hogy macska...pedig azért nem épp egy apró fajta...

Minden alkalommal megkérdik, hogy harap-e.

A fiúk sok sokszor utána teszik, hogy " és a kutya" ?

Meg, azt is sokszor kérdik, hogy "meg lehet simogatni? és a kutyát?"

Eleinte zavart, de már mindenkinek azt mondom, hogy nem, a KUTYA nem harap/lehet simogatni.

Tojd le őket, keressenek más szórakozást.

2014. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondod?:D


Huszonéves átlagos testalkatú lány vagyok, egy 47 kilós argentin doggal:) Szerinted miket kapok?


Amikor valakivel beszélgetek, és mondom, hogy a kutya így, a kutya úgy, mindenki azt hiszi, hogy csivavám, westie-m és (stb) kutyám van. Amikor mondom, hogy ne szórakozzanak már, nekem dogom van, akkor meg azt hiszik viccelek, és röhögnek.


Egyébként nálam az vált be, ha bunkó vagyok. Nem állok le velük beszélgetni, mert csak felidegesítenek. Inkább otthagyom őket, vagy beszólok valami furfangosan bunkót, amit mire megértenek én már hazaértem:)

2014. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyik nap egy pasas vidám hangon vetette oda a kutyámnak hogy milyen az a valami, amibe beleharaphat, én erre ránéztem vasvilla-szemekkel, ő meg fülig érő szájjal mentegetőzött, hogy a kutyának mondta. Na...
2014. jan. 2. 19:14
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Húú eszembe jutott. Még olyat is mondtak már, hogy "Szép kis dög! És a kutya se semmi!"

2014. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!