Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fogy?

Miért nem fogy?

Figyelt kérdés
Napi 3 deka húst,két darabb lábat,lazac olajat,fél almát,egy evőkanál zabpelyhet.
2014. jan. 2. 19:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Ami az embereknek fogyókúrás étel nem feltétlenül a kutyáknak is. Vidd sétáltatni a kutyát.Azzal, hogy úgy eteted mint egy embert nem fogod fogyókúráztatni. Adj neki normális kutya tápot vagy konzervet. Naponta fárazd le a kutyát a korának megfelelően.
2014. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint BARF szerint etetnéd? A zabpehely minek? Milyen fajta a kutyád, hány kg most, mennyi az ideális súly amit el szeretnél érni, és hány dkg az az étel mennyiség amit most kap? Ezek fontos adatok lennének, a csirke láb pl fogalmam sincs milyen súlyú, az almát sem, a zabpehely meg tök felesleges. A lazac olajból mennyit kap, az is okazhat súly gyarapodást egy kicsi kutyánál mivel tömény zsiradék.
2014. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.tápoktól ment a hasa.Allergiás a csirkére meg a rizsre.

2.Barf etetést másolnám le,de én főzve etetem.12kiló 10 kilóra szeretném lefogyasztani.Zabpelyhet a szénhidrát miatt kapja.Csirkelábnak nem tudom a súlyát.Almának minek kénne tudn,hogy hány deka?Brit lazac olajból kap két pumpányit.

2014. jan. 2. 19:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Naponta két órát sétálgat.Kistestű keverék.Kb.:5-6 dekát eszik összesen.3deka húst(sertés,liba,pulyka,vad).
2014. jan. 2. 19:57
 5/15 sippara ***** válasza:
Na most vagy főzz, vagy barfozz, de egyiket se hasraütés szerűen, barfnál 11 kilóra (2 százalékkal) számolva napi 66 gramm hús, 66 gramm zöldség és 88 gramm csontos hús "jár".
2014. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Barfozni szeretnék,de azt nem tehetem.Ezért főzök,úgy többet kell kapnia.Nem?
2014. jan. 2. 20:21
 7/15 sippara ***** válasza:
100%
Jó, itt egy kicsit logikailag elakadtam, meg tudod neki főzni a húst, de nem tudod neki nem megfőzni? Dombon ülő fűcsomó legyek, ha értem. Ráadásul csirkelábat egyáltalán nem adnék főzve, mert addig jár a korsó a kútra (esetünkben a főtt csirkecsont a kutyába), amíg egyszercsak ki nem szúrja belülről a kutyát és rohanhatsz vele állatorvoshoz, ahol 50-50, hogy meg tudják menteni az életét.
2014. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na akkor a lazac olaj max egy pumpányi. Vagy BARF vagy főtt. A ketőt teljesen máskép adagoljuk. A csirkeláb főve baromi veszélyes lehet, mivel a rugalmasságát és szilánkosra törik ez viszon gyomor bél sérülést okozhat. Az almának is van tápanyag tartalma, még ha kevés is. Ráadásúl ha folyamatosan adod savat okozhat. A kutyának nincs szüksége szénhidrátra, ez tévhit. Ha főzni tudod, miért nem tudod adni nyersen? Ebben nics logika. Adj neki nyersen kivánt súly szerinti 2%-ot. Ez kb napi 20 dkg. 6 dkg hús 8 dkg csontos hús ( pl farhát, nyak) 8 dkg zöldség. Ha allergiás a csirkére akkor hogy kaphat lábat, vagy milyen lábat kap? Csontosnak adhatsz nyúl gerincet is.
2014. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért nem eheti nyersen,mert immunhiányos van a családban.Orvos szerint veszélyes lehet számára.Csirkelábnak csak a fejét kapja meg.Igen allergiás a csirkére,de jó a lábaira.
2014. jan. 2. 20:50
 10/15 anonim ***** válasza:

ha allergiás a csirkére miért adsz neki csirkelábat?

van olyan, hogy rizsallergia?

2014. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!