Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 és fél hónapos buldogomnak...

5 és fél hónapos buldogomnak miért nem áll még a füle?

Figyelt kérdés
Megpróbálom mindenből a legjobbat adni neki.. belsőséget és húst külön főzök neki, emellett kapja a jó minőségű tápot is. 4 hónaposan hoztuk el a tenyésztőtől..(most 5,5 hós) áll a füle, de a legvége kajla. Voltak már francia bulijaim, de mindegyiknek felállt 2-3 hónaposan.. Kalciumot adjak neki?

2014. jan. 3. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
1 éves koráig még nem baj ha nem áll. Egyik kutyámnak 1 éves korában állt fel. A másiknak meg már 10 hetesen állt. Szerintem ilyen kicsi kajlaság miatt felesleges adni neki kiegészítőket. Inkább ragaszd fel neki!
2014. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ..:)

Már felragasztottam párszor, de inkább lemondtam róla, mert feleslegesen szenvedtetem szegényt :(

2014. jan. 3. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a tenyésztőt.Egyébként fogváltási időszakban van,7-8 hónapos koráig,ha nem áll fel,akkor nincs nagy gond.Ha utána sem áll fel,akkor jó esély van rá,hogy úgy marad.

A kalcium kérdésben orvossal konzultálj,ő állítja be a megfelelő adagot a megfelelő termékkel.

2014. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!