Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy magyar vizslám,...

Van egy magyar vizslám, akinek kefét akarunk venni. Milyet vegyünk? Válaszaitokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel rövidszőrű, nem ajánlott a fésű, mert az csak bántaná a bőrét. Nekem van egy vizslakeverékem, neki a fő keféje (mivel több is van) egy lónak való szőrkefe. A Dechatlonban vettem 990 Ft-ért, és tökéletesen bevált, ráadásul a fogása is nagyon kényelmes. :)
2014. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Én most kaptam karácsonyra egy hiperszuperkefét ajándékba vizsla keverék kutyámhoz. Bár neki hosszabb szőre van, de ilyen:


[link]


Nekünk nagyon bevált, imádja ha fésülöm:) Ráadásul nekem is élmény mert a szőr nem száll, hanem megfogja a kefe és egy hátsó gomb segítségévek könnyen tisztítható.


Figyelj oda, hogy milyen veszel mert nekem is volt egy másik, de azt nem szerette és tisztítani is nehéz volt!

2014. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én lovas szőrkefét és gumivakarót használok rövid szőrű kutyámra.
2014. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!