Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CSIVAVÁSOK! Egy 6 hetes...

CSIVAVÁSOK! Egy 6 hetes csivava aki most 40dkg annak kb mekkora lesz a súlya nagy korában? Tudom hogy genetikától függ. Az apa 1,7-2kg (pontosan nem tudom) de 2kg alatt van az anya 2,5kg körüli.

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkora lesz,amekkorára nő.

6 hetesen nálad se lehetne.

Nagyszülőkre is bőven visszaütnek,nem lehet megmondani.

3 kg-nál nem lehet több.

2014. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ha tényleg az az apa,amit mondanak,akkor olyan 2 kg körülinek kéne lennie.
2014. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs nálam még, majd 8 hetesen hozom el, csak érdeklődtem mekkora lesz kb.:) És várom még a válaszokat. Előre is köszi.
2014. jan. 3. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1,5-3-ig valahol, a szülők elég eltérő méretkategóriájúak, azt sem tudjuk az adott kiskutya kan-e vagy szuka(a kanok általában nagyobbak). A genetika nem úgy működik, hogyha összeteszünk egy 2,5 kilós és egy 1,7 kilós kutyát akkor a kölykük súlya a szülőkének a számtani közepe lesz, szóval ezt előre nem lehet megsaccolni. Ha valóban azok a szülők, akiket mondanak(és ezt a kölyök törzskönyvével igazolni tudják a tenyésztők), akkor egész biztosan nem elefántot kapsz csivava helyett, akkor meg már majdnem mindegy hogy az előbb említett intervallumnak melyik részére esik majd a kutya súlya.
2014. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!