Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szokásos probléma ellenkezőj...

A szokásos probléma ellenkezője: 5-6 hónapos kutyusom 12-13 órát kibír pisi-kaki nélkül, normális?

Figyelt kérdés
Egy hónapja fogadtam be, shar pei keverék. Állítólag ez a fajta nagyon igényli a szobatisztaságot, egyszer sem kakilt be, sőt, pórázon se kakil, csak ha elengedem.. Már vagy két hete pisi sem volt, 10-11 körül kiviszem még és utána alszunk szintén 10-11ig, általában így is én ébredek előbb. Nem sok ez ilyen fiatal kutyusnak?
2014. jan. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém nem sharpei(keverék), de már ő is 6-8 hónaposan 10-12 órákat kibírt ha kellett, sőt többet is. (bár ez ritka hogy ennyit egyedül van)

Örülj neki inkább. :)

2014. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kistestű keverékem is ilyen sokáig bírja, néha még úgy kell kizavarni délelőtt is. Ő éjszaka egyáltalán nem iszik, pedig előtte van, gondolom emiatt nem kell pisilnie.
2014. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
enyém előtt is van víz éjjel, mivel nincs ezzel gondunk. tegnap is épp fekszem le, hallom, bevedel kb egy litert, mondom oké, kelünk hajnalban, erre 11kor még horkol :D ő is kistestű, ezért is fura nekem, hogy eddig bírja :)
2014. jan. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!