Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek én a falkavezér?

Hogyan legyek én a falkavezér?

Figyelt kérdés

Olvasgattam sok kérdést, böngésztem,és még mindig gondjaim vannak. A következő dolgokat következetesen betartom, csinálom kb. 7-8 hónapja, de még mindig a kutyám a falkavezér(nem annyira súlyos, rám támadni nem támad, nem morog evés közben ha odamegyek, csak a kiadott feladatokat nem teljesíti, csak ha kedve tartja, pl. behívás ül stb.).

-Kaja nem marad előtte, az egyik kutya másik eb műsorról másolva én eszek előtte, és elküldöm hogy ne zavarjon, a saját edényéből "eszek" stb.

-Kapun előttem nem mehet ki

-Ha hazamegyek egyből nem üdvözlöm

-Ha játszást vagy sétát kezdeményez, akkor direkt nem megyünk, csak amikor én akarom.

Ennek ellenére a fenti gondok megmaradtak. 2 éves, elég domináns Német Juhász szukáról van szó.



2014. jan. 3. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Kutyaiskola?


Ivartalanítás..gondot nem oldd meg,de javíthat rajta.

Nehéz tanácsot adni,mivel nem látjuk hol rontod el.

2014. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt párszor suliban, de már nem megoldható.
2014. jan. 3. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor őt ajánlom,ha nem is rendszeresen,de 1 alkalomra hívjátok el.

Ő elindít a jó irányba,jó szakember.


[link]

2014. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen dolgot nem csinálsz, amivel nevelnéd, csak ezeket a marhaságokat. Menj el egy kutyaiskolába, ha van rá lehetőséged.
2014. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!