Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv, sziasztok! Szeretnék egy...

Üdv, sziasztok! Szeretnék egy bernáthegyi kölyök kutyust tenyésztőtől vásárolni, nem baj ha borsos az ár, a lényeg hogy egy nagyon jó kutyát kapjak! Tudtok-e ilyen tenyésztőket? Ha igen akkor mindenfajta elérhetőséget adjatok meg kérlek!

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

google:

bernáthegyi kennelek


kiad rengeteg kennelt,válogatsz hogy melyik tetszik,árat egyiknél sem fogsz találni,arról érdeklődni kell a tenyésztőnél.

javaslom az egészségügyi szűrésekre menj rá,ne a küllemre.

2014. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! És az általad említettet már átnéztem a magyarországi Bernáthegyi tenyésztőket. Voltaképpen a tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, hogy aki tenyésztőtől vásárolt már ilyen kutyust, az melyikre esküszik.
2014. jan. 3. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

St.Pierre- jó minőségű szép kutyák.

Sueso Kincse- erről inkább nem nyilatkozom ...

Deseda Tavi- szépek a kutyák és vannak most eladók is.

Körösfő szépe- innen ne. Ezek TK-s kutyákat szaporítanak. Azok a csúnya kutyáik.

2014. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez az éghajlat nem jó a bernáthegyinek,nagy részében szenved a melegtől.
2014. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!