Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 napja tűnt el 1,5 éves...

6 napja tűnt el 1,5 éves beagle szukám. Előkerülhet még?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély rá, hogy visszajön/megtalálják? Valami jó tipp a kereséshez ennyi idő után?
2014. jan. 4. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ide töltsd fel.

[link]

2014. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esély az mindig van, mit tettetek meg eddig, hogy megtaláljátok? Én a helyetekben posztolnám és megosztanám facebookon, feltenném különböző elveszett kutyákkal foglalkozó fórumokra. Ha chipes a kutya, akkor ellenőrizd a petvetdatán, hogy regisztrálva van-e, amennyiben nincs a dokival minél hamarabb pótoltasd és lehetőleg írasd be, hogy elveszett. Tartsd a kapcsolatot a helyi menhelyekkel, állatorvosokkal, hogy értesítsenek, ha bevisznek egy beaglet. Plakátolj minél több nagyforgalmú helyen, ajánlj fel jutalmat a megtalálónak, mondasd be rádióba. Ja és a legfontosabb, járjátok be kocsival vagy gyalog a környéket, de tartsátok észben, hogy a beagle-ök iszonyú nagy távolságokra képesek elcsatangolni és a szilveszteri hangzavar még rátehetett egy lapáttal.
2014. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha Budapesten veszett el, akkor REX Állatsziget, Noé Állatotthon, vagy az Illatos úti Ebtelep, ezeken a helyeken keresd. Ha lett volna benne regisztrált chip, már visszakaphattad volna!
2014. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt benne regisztrált chip és mindent megtettem már, amit az első és második válaszolók írnak. :(
2014. jan. 4. 13:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Hol tűnt el, és mit tettetek eddig, hogy előkerüljön?

Szilveszterkor a barátnőm fél éves kiskutyája is eltűnt, ő sincs még meg :'( De én biztos vagyok benne, hogy elő fog kerülni, elő kell, hogy kerüljön.

2014. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A rádión kívül
2014. jan. 4. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Plakátolj, és facebook! És ne hagyd abba, annyi kutya kerül elő hetekkel később!

Szerintem meg fogod találni. Dobj egy facebook linket, megosztom én is.

2014. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt így lehet látni?


Mindenkinek köszönöm!!

2014. jan. 4. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:
beagle fajtamentőknek is szólj.
2014. jan. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!