Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja? Hogy engedjem el?

Mi a baja? Hogy engedjem el?

Figyelt kérdés

Ket kerdesem lenne, nem szoktam igy, de most egybe felteszem oket. Az elso:

Szilveszter elotti napon itt mar durrogtattak es nagyon felt a kutyam, nem evett..gondoltam az ijedtsegtol. Behoztam, masnap reggel evett egy keveset, de a nagy durrogtatasok kozepette kihanyta. Elsejen mar jo etvagya volt. Aztan 2-an megint nem nagyon akart enni. Kimentunk setalni vittem virslit jutalomfalatnak azt viszont megette, de a rendes kajat nem. Kizart, hogy ne ozlett volna neki. Ihaz most nem tapot kapott, hanem tesztat meg hust, de maskor is evett mar olyat es akkor ette ketpofara. Tegnap rizst adtunk neki, azt megette, de ma meg hasmenese volt es sargat f*sott. De amugy van amit nagyon joizuen megeszik, jo kedve van, tele van energiaval, setanal rohangal, jatszik. Mi lehet a baja? Mit adjak neki? Vagy vigyuk dokihoz?


A masik a behivas, most tanultuk, ma volt az elso poraz nelkuli seta. Odafele meg nagyon paraztam, hazafele mar nyugodtabb voltam. Aranyos..nem megy el, ha kicsit messzebbre is megy szolok neki es megvar, de vissza is tudom hivni. Megse merem rola lecsatolni a porazt, ma is ott huzta maga utan, mert engem megnyugtat, hogy ha elmegy ugy konnyebb megfogni, meg ilyenek. Nagyon parazok mindig.. Hogy engedjem el?


2014. jan. 4. 19:01
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vidd dokihoz. Én azt tenném.
2014. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dokihoz én is elvinném. A póráz meg hadd húzza, a lényeg, hogy te nyugodt legyél. Ha idegeskedsz, nagyobb eséllyel megy el. Szóval ha te úgy nyugodt vagy, hogy vele van a póráz, csináld úgy. Ideigleneseknél én is úgy szoktam eleinte.
2014. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom! Akkor hetfon elmegyunk dokihoz.

Es igen ordibalok a kutyanak, hogy uristen uristen gyere ide ne menj el es total hulyen nez, hogy mi bajom:D de akkor egyenlore rajta hagyom es ha megszokom a helyzetet, hogy szabadon setaltatom, meg megnyugszok, hogy nem megy el akkor majd leveszem rola:)

2014. jan. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!