Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél az alábbi helyzetben?

Mit tennél az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Hallod hogy a kutyád nagyon ugat, kinézel az ablakon és látod ott áll egy idegen, aki épp egy petárdát dobott be a kutyádnak, majd elfut! (csak fikció, igaz sajnos voltak már ilyenek. A kérdés mit tennél) elkapnád, lezúznád?

2014. jan. 4. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan lassan fut el, hogy még utolérem, akkor persze, hogy elkapnám, aztán megenném.
2014. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, felügyelet nélkül nem hagyom a kutyám olyan helyen ahol idegenek hozzáférhetnek. Vagy velem van a házban, vagy a kennelben ami messze van a kerítéstől. Pont az ilyenek miatt.

2, amúgy meg nagyon ideges lennék és kiabálnék. Mondanám, hogy 'lezúznám' csak elég valótlan, hogy elkapom mikor ő mér rég elfutott mire én kiérek a házból. Ha ismerem az illetőt, akkor biztos, hogy komolyabb büntetésre is számíthat.

2014. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg utána iramodnék, ha elkapnám, akkor jól meggyepálnám.

De én sem tartanék soha kutyát a kertben, mindig, minden kutyám mellettem élt, lakásban.

2014. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

Ne mondjátok már, hogy nálatok a nap 24 órájában csak felügyelettel mehet ki a kutya a kertbe!


Én felkapnám a petárdát és utána dobnám. Esélytelen lennék elkapni, mert mire bemegyek a kapukulcsért, aztán kinyitom a kaput, már a falu másik végén járna.

2014. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ne mondjátok már, hogy nálatok a nap 24 órájában csak felügyelettel mehet ki a kutya a kertbe!"


De mondom. Vagy kint vagyok vele, vagy figyelem, vagy be van zárva vagy beengedem a házba. Nem látom túl bonyolultnak a dolgot. Amúgy meg ti szajkózzátok folyton, hogy a kutya egyedül úgysem cswinál kint semmit, ezért nem jó ott tartani.

Már nem azért de talán arra kéne totóznom, hogy TALÁN nem lesz semmi baja?? Hozzánk dobtak már be petárdát, dobálták kővel, hergelték, benyúlkáltak, betörtek háromszor! Köszike de én inkább nem kockáztatom a kutyám életét! Attól, hogy te olyan istenkirály vagy hogy felkapod és visszadobod, a kutyának nem lesz jobb!

2014. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!