Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Yorki kutyusok...

Mit gondoltok a Yorki kutyusokrol?

Figyelt kérdés
Holnap hozunk egyet haza mit gondoltok rola?:)

2014. jan. 4. 19:45
1 2
 1/13 Zowie ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mások mit gondolnak róla, hanem, hogy te szeresd:)
2014. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolom róla, hogy egy félreértett fajta.

Sokaknak csak babusgatásból meg divatból van ilyen kutyája.

Pedig ugyanúgy szüksége van fegyelemre, testmozgásra, következetes nevelésre.

Nem szabad lebecsülni a terrier vért.

2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs szocializálva ,nagyon idegbeteg tud lenni, de amúgy aranyos.:) Szuka lesz vagy kan? Neve megvan már?:)
2014. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

A tenyésztőtől származó, normálisan szocializált egyedek nagyon tetszenek, stramm kiskutyának tartom. Ebből sajnos kevés van.


A szaporítótól származó mini, extramini, gazdájuk által folyton felkapkodott egyedektől a hányinger kerülget, bár inkább a gazdától, nem a kutyától.

2014. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
68%
Eddig bármilyen fajtiszta Yorkit láttam, mind idegbeteg volt. De! Neveléstől függ. Foglalkozni kell vele, mert igényli a törődést és nem kell neki mindent megengedni, mert azzal rontva lesz a helyzet.
2014. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Én is csak idegbeteget láttam. Azt gondolom, hogy rondák, és sose kéne. Most lehet lepontozni, ez a véleményem.
2014. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is yorkim van, azt hiszem soha többé nem lesz ilyen fantasztikus kutyám. Remek természetes van, nagyon okos, szófogadó. Terápiás kutyaként dolgozik.

Remélem törzskönyves kutyát vesztek, tenyésztőtől.

2014. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ugyanolyan terrier, mint a pitbull. Ezzel mindent elmondtam, kutyaként kéne kezelni néha. Szegények megszívták a kis termetükkel.
2014. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na azért nem teljesen olyan, mint a pitbull, mert az egy bull típusú kutyával keresztezett terrier, ami szintén egy igen határozott karakter, és vérmérséklet!


A Yorki meg "sima" terrier , mondjuk mint a Cairn terrier.

2014. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen tenyésztötöl lesz hozatva ma megyünk érte :) kislány:)
2014. jan. 5. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!