Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi kutya sétáltatására...

Menhelyi kutya sétáltatására mit vigyek? Hogyan győzzem meg anyát? Kutyagolás.

Figyelt kérdés

Nemsokára egy hozzánk közeli menhelyen lesz kutyagolás.Ez egy olyan rendezvény amikor el lehet vinni egy kutyát a menhelyről sétálni.Hogy zajlik egy ilyen?

Én el szeretnék menni megsétáltatni egy kutyát.Hogy, milyen érvekkel győzhetném meg???


2014. jan. 4. 19:51
 1/8 Zowie ***** válasza:
100%
Szia! A menhely biztosít nyakörvet és pórázt. Anyukádat meg nyugtasd meg, hogy nem fogsz hazakutyagolni egy kutyával(szerintem ettől fél):), mondd meg neki, hogy ez egy nagyszerű élmény lesz neked és nem utolsó sorban a kutyának, akinek egy kicsit jobbá, szebbé tudod tenni az életét ezzel a sétával. Én a helyedbe meggyőzném a családot, hogy együtt menjetek el, egy jó kis családi program.
2014. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy mondd el, hogy van ilyen lehetőség, el szeretnél menni rá. Nyíltan, egyenesen. Csak mondd, hogy mit szeretnél. Hány éves vagy? Az is megoldás, hogy együtt mentek és ő is és te is kivisztek 1-1 kutyát.


Ha odamentek, a menhely dolgozói mindent el fognak mondani, hogy hogyan zajlik egy ilyen. Normális esetben mindent adnak, de ha van otthon egy szabad póráz, biztos nem baj, ha elviszed magaddal.


Örülök, hogy el akarsz menni, remélem rendszeresen fogsz tudni járni.

2014. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zowie ***** válasza:
Amúgy melyik menhelyen lesz?
2014. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A MÁSA-nál lessz.Én nagyon szeretnék elmenni, azért is mert remek közös program lenne.Szerintem is attól fél hogy haza akarok majd hozni egy kutyát, de már itthon is van három. :) Csak olyan rosszul esik látni hogy sok kutyusnak nincs gazdája, ezért ha boldoggá tehetnék egy kutyát csak egy séta ereéig is , én nagyon örülnék neki.
2014. jan. 4. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Én járok ki önkéntesnek a menhelyre. Ott van póráz,de nem tudom,hogy nálatok hogy van. Ha nincs póráz akkor vigyél azt is meg nyakörvet is.

Én mivel busszal megyek oda mindig egy normális ruhába indulok el és egy táskába viszek 'kutyázós ruhát' ami áll egy rosszabb farmerből, egy gumicsizmából és egy rossz pulcsiból/kabátból és most télen egy kesztyűből.


Nálunk úgy működik,hogy tudjuk,hogy melyik kutya volt már régebben sétálni és egyszerre egy egész kennelnyit kiviszünk (3-4-5-6 kutya) sétálunk velük a menhely körül 40-45 percet aztán visszamegyünk és indul elölről.


Anyud miért nem akar engedni? Melyik menhelyen lesz ez?

2014. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 12 éves vagyok.Anyával szeretnék menni, meg a tesómmal ha ráér.
2014. jan. 4. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha gimnazista leszel, akkor meg kötelező lesz közmunkáznod az érettségi miatt, gondolom akkor is a menhelyet fogod választani, ha szereted az állatokat.


Mondd anyudnak, hogy ez egy bevezető a későbbi kötelezettségedhez.

2014. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mondd meg neki,hogy el szeretnél menni,tuti megérti :)
2017. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!