Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sérülésem származott, a...

Sérülésem származott, a szomszéd telekről kiszökött kutyától. Nem tudom be volt-e oltva. Irány a doki?

Figyelt kérdés
1-2 éves játékos kutyus, kerítésen keresztül mindig simogattam, az egész életét azon a teleken töltötte, csak most kiszökött, és nem tudom, hogy karmolással vagy harapással, mert össze-vissza ugrált, de kisebb sérülést okozott nekem. Ilyenkor mit tegyek?

2014. jan. 5. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok, akkor kérd el a gazditól az oltáli könyvet és azzal együtt irány a doki. Ha a könyvet a szomszéd nem adja ki, akkor pedig méginkább doki, ez esetben biztos neked a szuri, őneki a bünti.
2014. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem annyira a gazdit, nagyon ritkán jár erre akkor is csak etetni.. Most sem volt itt, azt sem tudom, hogy tudja-e, hogy kilógott a kutya...
2014. jan. 5. 10:46
 3/8 Animalist ***** válasza:
78%
Szerintem ezzel a kutyával olyan ritkán van játszva hogy örült amikor meglátott táged ezért ugrált és sebesitett meg egy picit...Mindenesetre menj el dokihoz ad oltást és kész..
2014. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak játszott. Kicsit aggódom is érte, mert még mindig az utcán van, sajnos visszajuttatni az otthonába.. A seb az kicsi, Anyámék szerint ha elmegyek orvoshoz kiröhögnek ezzel a sebesüléssel, csak megijedtem azért.. Ezért tettem fel a kérdést.
2014. jan. 5. 10:56
 5/8 A kérdező kommentje:
*sajnos nem tudtam visszajuttatni az otthonába.
2014. jan. 5. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha jól raktam össze,a kutya téged tekint gazdájának.Miért nem viszed be addig hozzátok?Csak amíg a tulajdonosának feltűnik,hogy nincs meg.
2014. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a kutya a veszettség tüneteit mutatná. Ha felületes sérülésed van, Betadinnal kezeld le naponta és annyi.
2014. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hazakerült a kutyus!:)
2014. jan. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!