Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kövér kutya? (Többi lent)

Kövér kutya? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Fél éve fogadtam örökbe egy 1 éves kutyát. Akkor nagyon sovány volt, mondhatni alultáplált. Sokat evett amit annak tudtam be, hogy elég hánytatott előélete volt. Most viszont már eléggé kikerekedett. A bordáit ki tudom tapintani, de nem. Ondanám vékonynak. Én csökkenteném az étel adagját de utána mindig sír és anyám persze megeteti. Hiába mondom neki, hogy így a kutya azt következteti le, hogy ha sír akkor kaját kao, nm fogja föl. Aztán persze a kutya meg már rászokott erre. Nagyon sokatmozog, jön velem futni, mg lovagolni is, de aztán ha itthon teleeszi magát, jó hogy nem fogy.

2014. jan. 5. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk is túl kövér volt a kutyánk, és az állatorvos mondta, hogy kevesebbet kéne adni neki. Azóta mérjük az adagját. A szomszéd néni néha eteti pluszban, de az már nem olyan sok. Próbáld meg, hátha egy orvosi javaslat meggyőzné anyukádat. Igen, a kutya nem fog örülni, hogy kevesebb a kaja, de a fogyókúra az fogyókúra, a kutyánál is.
2014. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!