Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom távoltartani a...

Hogyan tudom távoltartani a kullancsokat a ház körül?

Figyelt kérdés
5 kutyám van, ebből négy már elkapott betegséget, kettőt szinte a halálból hoztunk vissza (orvosi kezelések ára:100-150 ezer körül van) Frontline sprayt használok, kb. 1 hónapig hat, utánna újra fújom őket. Akkor történta baleset mikor elfelejtettem, hogy letelt az egy hónap. Szeretnék biztosra menni, plusz gyerek lesz nem sokára és félek, hogy valami baja le lesz, mert nem veszem észre.
2014. jan. 5. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a kertből nem tudod kiűzni őket,meg gondolom jártok sétálni,ott sem fújkálhatsz mindenfelé.


A kutyákra jó minőségű nyakövet javaslok,a foresto pl 8 hónapig véd,a kicsi 5500 ft a nagy 8000 körül van,de még így is olcsóbb,mint az állatorvoshoz rohangálni.

Nekünk 2 kutyán van Foresto nyakörv,azóta se bolha se kullancs nem volt bennük.

2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a kert fontos lenne a gyerek miatt. És sétálás alkalmával soha nem szedtek össze semmit, csak a kertbem.
2014. jan. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!