Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám eladja holnap a...

Pasinszki Anna kérdése:

Anyukám eladja holnap a kiskutyámat mert nincs időnk rá és mert sok gondot okoz! Nagyon el vagyok keseredve! Szerintetek hogy tudnám a leggyorsabban túltenni magam rajta? :- (

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Minekünk pár hónapja vitték el a kis kedvencünket. De tudom, hogy nagyon jó helyen van. Pont karácsony előtt hívott bennünket az új gazdi, és mondta, hogy nagyon jól érzi ott magát, és mivel nekünk is az idő volt a baj, most olyan gazdiknál van, akiknek sok idejük van rá. Nekem ez kellett hozzá, hogy megnyugodjak. Hogy felhívtak, és elmondták.
2014. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem azért, de ha arra nem vettétek/ vetted a fáradtságot, hogy foglalkozzatok vele és megneveljétek, akkor nem tudlak sajnálni és nem volt nektek elég fontos a kutya. Ezek után hamar túl fogod tenni magad rajta.

Az egészből csak a kutyát tudom sajnálni.

2014. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Karácsonyi kutya?Milyen gondot okoz konkrétan?
2014. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Iskolába járok és rengeteg külön programok van! De yorki kutyám van és azt nem is lehet az álomra járásra! Sokat próbáltuk!
2014. jan. 5. 21:29
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Az álomra járás az milyen tevékenység? :D
2014. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon remélem egy jó darabig nem kapsz semmilyen állatot, szülőknek meg külön gratulálok, végülis "csak" egy kutya nyugodtan lehet az életével szórakozni...
2014. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mi az az álom járás. Ez az egyik, a másik, hogy minden kutyát meg lehet nevelni és tanítani, csak van amelyiknél könnyebben, van amelyiknél nehezebben megy.

Harmadrészt, ha ennyire nincs időtök mi a tökömnek vállaltatok kutyát?! Talán előre kellett volna gondolkodni és nem utólag sírdogálni.

2014. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én nemtom, de marha jól hangzik, én is akarooooom :DDD
2014. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Mióta gyakorizok tudom, hogy ha a gyerekem VALAHA is könyörögni fog saját kutyáért, csak annyit mondok: Majd ha elköltöztél kislányom!
2014. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

Miért kell a kérdező fejét venni? Józanul és helyesen döntöttek, amikor rájöttek, nem tudják a kutya igényeit kielégíteni- És akkor sem volt rossz döntés, ha arra jöttek rá, nem akarnak kutyával élni. Inkább egy másik megfelelő gazda, mint egy megtűrt, útban lévő kutya.

Milliom kutya vált gazdát. Az elveszett, kóbor állatok is éltek valahol. Mégis az új otthonukban remekül megvannak.

2014. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!