Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit alszik egy boldog mopsz?

Mennyit alszik egy boldog mopsz?

Figyelt kérdés
2 hete van felnőtt mopszom. Mikor örökbe fogadtuk és hazajött, olyan boldog volt, hogy hihetetlen, mintha út közben kicserélték volna. Meg is kap mindent, napi 2-3 fél órás sétát, jó kaját, dögönyözést, egészségügyi és kozmetikai ellátást, szabályokat és fegyelmet. Boldognak is tűnik, de nagyon sokat alszik, vagy csak pihizik. Fajtajellegzetességnek tartom, de tapasztaltabbak véleményét is meghallgatnám.

2014. jan. 6. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A mopszik lusta dögök, ez fajtajelleg. Csak el ne hízzon. ;)

De azért szeretnek néha ők is pörögni, de akkor nem lehet őket lelőni sem.

2014. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból sokat alszanak, szinte egész nap, főleg ha sokat sétáltatod, a boldog mopsz sokat pihizik, és ebből az is látszik, hogy nálad biztonságban érzi magát. Teljesen normális a kutyád. Gond akkor lenne, ha a sétálás helyett is inkább az alvást választaná.
2014. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden egészséges(Testileg és lelkileg) kutya sokat alszik. Meg a pörgős fajták is.
2014. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem igaz nem mopszom van hanem amerikaibulldogom, de ők olyan napi 16-18 órát is alszanak simán néha 20at is

.

2014. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi kedves válaszolók, megnyugodtam. :)
2014. jan. 6. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem francia bulldogom van, felnőtt...a nap háromnegyedét simán végigalussza:)
2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mennyit alszik egy nap?
2014. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!