Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz olyan kutyásról,...

Mit gondolsz olyan kutyásról, aki belerúg a macskákba, mert utálja mindet? Kutyás az ilyen?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta, hogy szereti az állatokat. Mire kérdeztem tőle, "hú, a macskákat is? :D" (mert én azokat kedvelem a legjobban az állatok közül, de a kutya, ló, hörcsög, hal, görény, kígyó nem létezik számomra amit utálnék! :D )


De egyből mondta, hogy "jajj! Nem! rühellem a macskákat! Ha Ki nem állhatom hogy nekem dörgölőznek! Bele is szoktam rúgni mindbe, csak jöjjön a közelembe!"


És mondtam az egyik ismerősömnek, aki szintén kutyás(de ő komolyan veszi, van 2 huskyja, futni jár velük, meg kutyasuliba, meg minden, szóval igazi kutyás, nem csak mondja) hogy "Tudtad, hogy XY is kutyás? Mondta, hogy szereti a huskykat. Meg az állatokat Csak a macskákat rugdosni szokta..."

Mire a huskys: "micsoda? És kutyásnak tartja magát?" mondom: "igen, mondta, hogy nagy kutyás, szereti az állatokat..." közbe vágott: "hát üzenem XYnak, hogy ne merje magát állatbarátnak nevezni, se kutyásnak, mert hogy egy kutyás sose rúgdosna meg egy macskát az holt ziher! Ha előttem rúgna bele egy macskába lerúgnám a veséjét!"


Fura volt ezt hallani.


Te mit gondolsz erről a kijelentésről?

Hogy valaki kutyásnak mondja magát, és a macskákat állítólag megrúgja!

Tényleg nem tesz ilyet egy igazi kutyás sosem?



2014. jan. 6. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges puposkodas...az ismerosod azt mondta hogy KUTYAS...tehat nem MACSKAS. Bar az egig semilyen allatot nem kellene felrugni,attol még kutyásnak lehet kutyás.
2014. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kutyás, attól még, hogy nem szereti a macskát. Viszont így nem nevezném állatbarátnak. Én sem szeretem, mikor idegen állat felém araszolgat, de sosem ütném meg csak úgy. Ismert állatnál pedig tolerálom, én sem vagyok nagy macskás, pedig a lakásomban 3 is él, és ahogy folyton hozzámbújnak, szerintem ezzel ők nem is nagyon vannak tisztában. Ez van, én kutyás vagyok, de ha egy macska szimpatizál velem, ki vagyok én, hogy ne engedjem meg neki a dörgölőzést, eszembe nem jutna kezet emelni rá.
2014. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, a kutyás csak valami makulátlan lelkű ember lehet? Ő pont egy szar alak, a kutyások között is vannak ilyenek.
2014. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Azt gondolom, hogy egyetértek a huskys barátoddal. Nekem kutyám is, macskám is van. Együtt alszanak, mosdatják egymást, játszanak. Egyszer a cica levert valamit, a lakótársam meg rákiabált. A kutya abban a pillanatban pózba vágta a kis 55 kilós habtestét és megvédte a cicát. Büszke is voltam rá:)


Egyébként én három ivartalan "kandúr bandival" és egy labradorral nőttem fel. Egyértelmű volt, hogy felnőtt koromban is lesz kutyám is, macskám is. Sajnos sokan utálják a macskákat, én nem értettem őket soha. Sok cica fordul meg nálam ideiglenesbe, egyetlennel volt komoly probléma, a többi mind kisangyal volt. Akinek nem volt még macskája, ne magyarázzon nekem, hogy milyen egy macska.

2014. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Valahogy azt nem értem aki kutyás az miért nem szereti vagy tűr más állat fajtát. Ebbe a macskát is beleértem.

Én állatszerető ember vagyok. Sok állatot szeretek, de van olyan is amiket nem lehet, vagy nem tudnék tartani.

Kutyám van, de eszembe sem jutna egy macskába vagy más állat fajtába belerúgnom.

Egy igaz állat barát ilyet nem tesz.

2014. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy barom. röviden és egyszerűen.
2014. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!