Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastátok ezt az intelligens...

Olvastátok ezt az intelligens kutyás bejegyzést? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 6. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy ez az "intelligencia" véleménynyilvánításra sem érdemes.
2014. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát igen...
2014. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én annyira végtelen szánalmasnak találom, hogy jót röhögtem:D Micsoda egy kisp.csű, nyomott, mamával élő pali lehet az írója.
2014. jan. 6. 17:55
 4/18 anonim ***** válasza:
No comment, egy kalap alá venni minden nőt... meg általánosítgatni... Ez a cikk kb. olyan volt mintha egy állatfajt írtak volna le. Szégyen, és az ilyeb IQ mínuszosnak a véleményére adnak emberek. Eláshatja magát...
2014. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Akiteki ***** válasza:
94%
Némelyeknek egy nagy erős kutya, némelyeknek meg a saját blog a farokméret kompenzáló. Nem kell olvasni és nem kell reklámozni, akkor kipusztul magától.
2014. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Rég olvastam ekkora szennyet. Ugyanmár, szegény flótást biztos lapátra tette a nője, mert allergiás volt a kutyára, vagy valami, és bosszúból ennyi tellett tőle. Amolyan XI. századi kommenthuszár.(egy kutyatartó nő, akinél és a baráti körénél-mintegy 50 kutyatartó- a leírás egyik pontja sem stimmel)
2014. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

'Ugyanmár, szegény flótást biztos lapátra tette a nője, mert allergiás volt a kutyára, vagy valami'


Szerintem ilyennek az életében nem volt nője, mármint a markán kívül:D Amúgy az a poén, hogy velem pont akkor akarnak csomószor ismerkedni, mikor kint vagyok a dögökkel. Pedig tényleg legtöbbször összefogva hordom a hajam...

2014. jan. 6. 18:01
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Igazán inteligens...ennek csak macskája meg pipije lehet...a macska kétszinu,csak akkor jon ha kell neki valami,nem utokso sorban kb. 80* jobban fogja a madarakat mint a kutya....nem lattam se tacskot se bernathegyit a cseresznyefa tetejen hogy leszedje a galamb feszket...macskat igen.
2014. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Zowie ***** válasza:
90%
Hát inkább puszilgatom az én "büdös loncsos, kaki evő dögömet" (páromat érdekes nem zavarja:D), mint hogy egy légtérbe tartózkodjak egy ilyen embernek nem nevezhető lénnyel. Akkor lenne egy kicsit jobb a világ, ha nem lennének ilyen felfogású emberi hulladékok.
2014. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Maydy4


Fejezd már be ezt a szar dumát, nagyon unalmas. Senkit nem érdekel, hogy te szereted-e a macskákat, a kérdés nem erről szólt.


Kérdező, ne foglalkozz ilyen szarságokkal. Tudod hány ilyen van? Múltkor volt egy kérdés, hogy a fiatal lányok nagykutyával kapnak-e beszólásokat. Ott is leírtam, ezeket le kell szarni. Én is egy fiatal lány/nő vagyok, nagykutyával. Amíg az ilyen nem jön oda hozzám és a kutyámhoz séta közben, addig érdemes leszarni az összeset.

2014. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!