Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj a kutyámmal...

Fuuton kérdése:

Mi lehet a baj a kutyámmal (vagy velem)?

Figyelt kérdés
Imád labdázni meg húzgálósat játszani, szinte folyton azt csinálná, ha tehetné. Lehet, hogy mi rontottuk el ott, hogy csak labdáztunk vele? A baj az, hogy főleg este(de néha már nap közben is) játék után már nem akar visszamenni a helyére, és elszalad, és minél jobban hívogatjuk, annál jobban elfut. Volt olyan is nem egyszer, hogy tőlünk 2 utcányira kaptuk el(és ölbe kellett hozni, mert különben elfutott volna, nem volt nálam póráz). Este séta után szintén nem akar bejönni a helyére, hiába rajta a póráz, megáll egy helyben és nem tudom, hogy mi lehet a baj. Nem hinném, hogy az, hogy nem vagyunk kint vele eleget, mert naponta legalább 5-ször kivisszük.

2014. jan. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána a behívás megtanításának.
2014. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ráfoghatnánk a szilveszteri durrogtatásra, de nem csak most történt meg, hanem már hónapokkal ezelőtt is.
2014. jan. 6. 20:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, az nem ártana, csak azt nem tudom, hogy éles helyzetben hogyan működne.
2014. jan. 6. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk kennelben vannak a kutyák. amint meghallják erényesen a "helyedre" parancsot szaladnak be a kennelbe. én is a behívást ajánlom,vagy dobd a játékát a helyére be és mondd neki közbe,hogy helyedre. :) remélem sikerül,további jó kutyázást
2014. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,hogy nincs eléggé lemozgatva,hiába viszitek ki sokszor,nem fárad el.A behívhatóságot pedig ettől függetlenûl kell gyakorolni,először zárt helyen,éhes gyomorra,jutifalattal.
2014. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!