Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire kezelheto a cocker...

Mennyire kezelheto a cocker spaniel, mennyire engedekeny?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan nevelést igényel, mint bármelyik másik kutya. Jó helyről kell venni, akkor nem lesz már eleve idegbeteg.

Mondjuk engem az életben egyetlen egyszer harapott meg kutya, az is egy cocker volt, de ez egyéni taasztalat. :D

2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nagyon attól függ, hogy milyen elképzeléseid vannak a kutyáról, mi számít neked. Szerintem nem a legengedékenyebbek, makacsok is néha. De ha szereted a fajtát valami miatt, akkor elnézed neki. A legtöbben szerintem ott esnek hibába, hogy "jaj, de cuki, lógófülű", aztán a gyerek egyszercsak meghúzza a farkát, a spániel visszamorog, netán odakap, aztán ő lesz az agresszív kutya... De ha normálisak vele, nem

húzzák, nem nyomorgatják, akkor aranyos és bújós kutya tud lenni. Nekem épp kettő van, de ismerek jópárat.

2014. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!