Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy depressziós a...

Lehet, hogy depressziós a kutyám. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja arra értem haza, hogy a kutyám fulladozik, fennakadtak a szemei, és egy idő után elkezdett hányni. Azonnal hívtam az állatorvost, mire ideért a kutya elaludt. Az állatorvos megvizsgálta. Alig hallhatóan vert a szíve és nagyon mélyen aludt. Arra a megállapításra jutott, hogy valaki benyugtatózhatta. Utána napokig csak aludt, és amikor már lábra tudott állni akkor is csak elbújni akart. A szemei hosszú idő után jöttek rendbe. Viszont a legnagyobb problémám az, hogy kedvetlen lett. Állandóan csak fekszik, nem akar játszani, sétálni menni se. Ezelőtt pedig állandóan ugrált, futkosott, örült az embereknek. Most pedig agresszív is lett. Ha jönnek vendégségbe mindig valakinek meg kell fogni, mert félő, hogy nekimegy bárkinek is. Nem jelzi, hogyha ki kell mennie és bepiszkít, eddig ilyen probléma se volt, mert jelzett. Nem örül semminek, csak ha enni kap. Képes percekig csak állni és bambulni. Nagyon sajnálom szegényt és próbálok mindent megtenni, hogy jobban legyen, de nem megy. Ő pedig semmire sem hajlandó. Ha valakinek volt már hasonló problémája, kérem írja meg, hogy hogyan tudott segíteni a kutyáján. Nagyon sokat olvastam a témáról, az állatorvost is kérdeztem, hogy mit tegyek, de nem vált be semmi. :(

2014. jan. 6. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben elvinném a kutyit egy teljes kivizsgálásra.. Ki tudja, hogy mi a probléma..
2014. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Teljes kivizsgálás...egy kutya nem lesz egyik napról a másikra depressziós, ez butaság. Lehetett egy agyvérzése, vagy szív, vagy akármi más. TELJES KIVIZSGÁLÁS!
2014. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham, depresszió, létező betegség kutyáknál is - más kérdés hogy a magyar kókler állatorvosok mit kezdenek vele.
2014. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...valaki benyugtatózhatta? Ez már önmagában fura, de ezzel együtt is orvosi vizsgálat!
2014. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az állatorvos egy szál sztetoszkóppal megnézte és otthagyta? A tünetei bármit jelenthettek: epilepsziát, mérgezést, agyvérzést tényleg bármit. Lehet, hogy valamilyen fájdalma is van azóta vagy nem lát jól és fél, azért agresszivebb, de semmi sem fog kiderülni mig alaposan ki nem vizsgálják. Miért nem viszed el egy orvoshoz?
2014. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Voltunk már néhány vizsgálaton és mind negatív lett. Elszeretném vinni persze egy nagy kivizsgálásra, de arra még gyüjtögetnem kell, mert nagyon drága sajnos. Az állatorvos nagyon sokat jött hozzánk és figyelemmel kísérte ahogy gyógyul. Azt mondta, hogy minél többet kelll vele foglalkozni, de ugye a kutyus nem hajlandó semmire..
2014. jan. 8. 02:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Most találtam a kérdést: mi lett a kutyával?
2018. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!