Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet valaki ennyire sötét?

Hogy lehet valaki ennyire sötét?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mondok ujjat ha azt mondom h szilveszterek már vége.

Na ehhez képest mostanság még mindig mennek a petárdázások szerencsétlen kutya meg megörül és csak bent tud aludni.

Am egy távolságból még hagyján bár így is kellemetlen.


De ma a szomszéd is úgy gondolta h elszórja a maradék petárdáit méghozzá családi programként a gyerekivel petárdázott. Ami engem nem érdekelne ha nem az állat látná kárát és rémülne halálra.

Mer az h a gyerekeinek lesz x balesete a durrogtatásból magánügy.


De amikor már 4X robbantott fel egyet átmentem és leordítottam a fejét h "Ember abba lehetne hagyni ?"

És még neki állt feljebb h "Jó estét lehet szépen is kérni. Meg csak kipróbáltuk" Igen attól akinek nem esik le h szilveszter nem most van és esete 10-kor durrogtat valószínűleg szépen is lehet kérni.


Na persze legközelebb rendőrt hívok és ha nem tetszik pereljen be. Iszonyat dühítenek az ilyen b@rmok.

És még a kutya neve is egyezik (Alex) ennek a korlátoltnak az egyik gyerekével.

Tragédia.



2014. jan. 7. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Neked ugye évente csak egy napon ugat a kutyád hangosan?


Mert akkor jogos volt leüvöltened a fejét, hogy mit durrogtat a szomszédban szilveszter után már másodszor.

2014. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
51%
Szerintem meg baromság amit az első válaszolo irt, mivel a kutya jobban megörül a petárdátol mint te attol hogy néha este ugat..
2014. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Attól még lehetne normálisan szólni. Mit vársz a rossz stílustól?
2014. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
72%
Engem is idegesítenek az olyan emberek...sajnálom szegèny kutyàkat :(
2014. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Na persze, majd 1-2 fogyatékos kutya fogyatékos gazdája miatt meg fogjuk szüntetni a 2000 éves szokásainkat.
2014. jan. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Mert a petardazas 2000 eves szokas, aha.


kerdezo, legkozelebb jelentsd fel, mert tilos petardazni.

sajnos arra szamitanod kell, hogy o is fel fog jelenteni valami egyeb miatt, csak ugy.


(Koltozz kulfoldre, ott meg vannak intelligens emberek, akiknek nem a petardazas jelenti eletuk legnagyobb oromet)

2014. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
0%
Szerintem meg baromság amit az első válaszolo irt, mivel a kutya jobban megörül a petárdátol mint te attol hogy néha este ugat..
2014. jan. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Bocsi véletle elküldte megint.
2014. jan. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
A petárdázást a törvény tiltja, a kutyaugatást nem - egyelőre.
2014. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az én véleményem :Szilveszter után tilos petárdázni...TILOS!! akkor is ha esetleg ez 2000 éves hagyomány,amit erősen kétlek.Viszont szerintem lehetett volna normálisan szólni,mert jobb a békesség ,már csak azért is mert sok a bunkó paraszt ember és nehogy suttyomban megmérgezze a kutyámat.És nincs rossz szájíze az egésznek.És tudom ,vannak emberek akik tesznek rá ha szépen kéred,de akkor még mindig kilehet hívni a rendőröket.

Amúgy én is rohadtul utálom a petárdázást,és nem értem mi benne a buli :(

2014. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!