Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Borgomba? Elkaptam en is, es...

Borgomba? Elkaptam en is, es a parom is. Mit tegyunk? Felek!

Figyelt kérdés

a kutyam also ajkan es a pofijan kijott nagy piros holyag szeruseg,piros.ezutan a fejen eszrevettunk seb fele szeruseget,van 3 - 4 darab.ahogy az eggiket nezegettuk lepottyant az egesz darab a szorevel eggyutt.

nekem a nyakamon van ket kiutesszeru valami ami fel ujnyi nagysagyu,es ma az karomon is kijott harom.viszketnek.a paromnak a combjan joval tobb van.holnap megyunk allatorvoshoz a kutyaval,de mivel most az anyosomnal vagyunk igy nem a mi dokinkhoz hanem egy ismeretlenhez.szerintetek veszelyes rank nezve?volt mar valkinek hasonlo tapasztalata?


2014. jan. 7. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
miért kérdezed, ha látod, hogy rajtatok is jönnek ki kiüések????? Azért mert egy orvos ismeretlen, attól még nem biztos, hogy rossz. Én a helyetekben elvinném, aztán lehet konzultálni telefonon a saját dokitokkal a diagnózisról. De egy bőrkaparékot amugy sem ártana csináltatni, hogy pontosan kiderüljön milyen fajta fertőzés.
2014. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőrgomba nem, de bolhaekcéma igen. A perzsánk allergiás volt a bolhára. Foltokban kopaszodás, viszkető piros foltok jelentkeztek nála. Hamarosan én is és mindkét gyerekem tele lettünk vörös kiütésekkel.

Állatorvos jót nevetett, mert rájött, hogy a macskánk a bolhára allergiás, mi meg arra, ami ellenanyagot termelt a cica.

Egy egyszerű bolha irtással megszűntek a gondok.

2014. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

VolTam Orvosnal a kutyaval.eleg komoly fertozest kaptunk el valoszinuleg egy kobormacskatol.a neve staphylococcus.

Ez a seb arc arcomon egy bizonyos bakterium ami eszi a bort es egyre nagyobb lessz ha nem kezeljuk.akutyam terapiaja eltarthat 1-3honapig is.mi a parommal holnap megtunk borgyogyaszhoz.ne simogassatok olyan koborcicat amelynek sebes az arca.van ra lehetoseg hogy mas a baj,meg egyfajta ritka gombas fertozes.

2014. jan. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!