Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is nagyon eleven a...

Nektek is nagyon eleven a yorkitok?

Figyelt kérdés
Àllandóan ugràl, fel-le az àgyròl meg az ölembe, mindig jàtszani akar és allandóan enne :D mintha valami le nem merülő duracell elemmel működne :D 5 hònapos amúgy es làny
2014. jan. 7. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kis manóm is ilyen eleven! :) Folyton rohangál, játszani akar, dobálni kell neki felhúzhatós játékpockot. És sosem áll le. Soha. Mint egy őrült vagy én nem tudom de nagyon imádnivaló :) :) :)
2014. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terrier. Ezzel mindent elmondtam. Nekik ilyen a természetük.
2014. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az előbbi válaszoló tömören megfogalmazta a lényeget.

Azért annyit még hozzátennék, hogy egyedfüggő is a dolog.


Egy kölyök kutya függetlenül a fajtájától általában hebrencs, ugri-bugri.


Tehát, nagy általánosságban az jellemző a terrierekre,hogy igencsak izgága kutyák, ezen belül is vannak fokozatok.

A yorkshire terrier pl. egy foxterrierhez mérten nyugisabb.


De az én yorkim pl. egy rettentő nyugodt egyed, pici korában is csak éppen annyira volt izgága mint bármely más kölyökkutya.

Most is csak akkor van elemében, ha játszunk, egyébiránt egy "jófiú":)

2014. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kis yorkim 9 hetes ,folyton követ nagyon sokat szaladgál ,huzgálja a szönyegeket,morog,ugat,rágcsál(papucsot ,játékait)kergetözni szeretne,incselkedik mindig.Sokszor megnézi a tányérját,tehát enne mindig de csak 4x adok neki naponta,nincs elötte mindig a kaja.Még nem szobatiszta de nagyon rajta vagyunk az udvaron is elvégzi a dolgát meg a pelusra is sikerul de azért elöfordulnak még balesetek.A(nem)hatásos kb 2 percre azt ott hagyja amiért éppen rászoltam 2 percig ul ,de azután keres más elfoglaltságot.Nagyon pörgös ,de imádom boldogság vele minden nap .
2014. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!