Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyád ivartalanítás...

Szuka kutyád ivartalanítás utáni órákat hogy viselte?

Figyelt kérdés
az enyémnek most 10 órakor lett vége a műtétjének.de nagyon sír,pedig elvileg kapott fájdalomcsillapítót
2014. jan. 7. 11:22
1 2
 1/12 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fáj neki semmi...lehet, hogy halucinál, vagy csak nem tudja mi történik vele....az enyém feküdt, lazított, míg ki nem ment belőle teljesen az altató. Tedd egy nyugodt, meleg, sötétebb, általa ismert helyre, és hagyd pihenni...vigyázz, hogy ne legyen magason, mert leeshet, és inni csak akkor kap, ha teljesen magánál van.
2014. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aludt, majd miután teljesen kiment belőle az altató, már rohangálni akart. Kapott fájdalomcsillapítót, semmi gondja nem volt. Csak, hogy nem mehet.....
2014. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, mivel az altató még nem ment ki belőle furán érzi magát, ezért sír. Meg ne felejtsük el a kutyák nem nagyon értik mi is történt velük, hiszen elvitték, megszurkálták, aztán felébredt, fura minden és még ott a gallér is. Próbálj természetesen viselkedni, és rávenni hogy pihenjen.
2014. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pihenni pihen,mert fekszik.csak megszakad a szívem,mert nem tudom hogy segíthetnék neki. remélem holnap már jobban lesz
2014. jan. 7. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Hamarosan jobban kell lennie, az altató hatásának már lassan múlnia kellene. Ha még 1 óra múlva is ezt csinálja, inkább hívd fel az orvost, hogy ez így rendben van-e.
2014. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Enyém is így volt, még egész nap kába volt, azt se tudta szegénykém mi van, de este már mászkált. Reggelre kutya baja se lesz:) Arra figyelj, hogy a földre fektesd, nehogy leesen az ágyról, bár gondolom ezt elmondta a doki. Meg nekem mondta az orvos, hogy inkább az ijedtségtől sír, úgyhogy nem kell aggódni.
2014. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egy kicsit megnyugodtam.
2014. jan. 7. 11:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Idegesítette, hogy nem tud rendesen mozogni. Aztán amikor elmúlt az altató hatása, onnantól úgy viselkedett mint mindig. Csak egy kicsit óvatosabban mozgott.
2014. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Firestorm ***** válasza:

Az enyém is ébredés után eszeveszettül sírt.Azóta sem hallottam ilyen hangot tőle,kb 1,5 óra alatt abba hagyta aztán egész nap kába volt.Ha leviszed sétálni ne legyetek lent sokat,én is csak addig voltam lent vele míg el nem végezte gyorsan a dolgát,aztán jöttünk is haza,hiszen feküdt volna már le a mocskos földre.

Barátnőm szuka kutyája pisinél és kakinál nagyon nyüszögött,tehát ne ijedj meg,ha akkor fel-fel sír.

2014. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi,végre mástól is hallom,hogy sírt a kutyája..!

az enyém is olyan hangokat adott ki amilyet előtte soha,és ez nagyon megijesztett.

de mostanra már abbahagyta és nem sír végre!

2014. jan. 7. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!