Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf etetésnél adhatok neki...

Barf etetésnél adhatok neki egyfolytában csontos húst? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Most tisztán hús van neki, de őrölve abban vannak csontdarabkák stb, de hogyha én vennék neki pl, kacsát, tyúkot....combot, farhátat....és csak azzal etetném, szorulása lehetne? Kb hányszor egy héten kell kapnia csak csontot? 24 kgs kutyám, amstaffom van, 3 éves lesz, aktív és 3 % kap kb, tehát a napi adag az 650-700gr. abból állandóan kb 500 vagy az egész tiszta hús.... zoldség ritka, gabonák nagyon ritka.
2014. jan. 7. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaphat folyamatosan is csontot de meg kell tartani az aranyt ilyenkor is... ha nem vagy biztos az aranyokban es tudsz szerezni egesz állatot akkor az a legjobb. Ennel jobb arany nincs :)
2014. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belsőségre is szüksége van, ha teljesen húsosan etetsz.
2014. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
Tehát gyakorlatilag darált húst eszik a kutya. Ez így senem BARF, senem PREY, csak darált hús. Vagy nézz rendesen utána, vagy etesd táppal, ha úgy egyszerűbb, de így a kutya szükséges tápanyagok töredékét kapja meg, ami semmiképpen sem jó.
2014. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mármint nemúgy gondoltam, hogy teljesen csak darált húst, hanem általában, az volt megrendelésre. Vettem marha diszno, tyuk bárány húst, vettem 2 kg nagy darabokban is húst, de mivel az drágább, nemtudtam tobbet venni, csontjuk meg eggyáltalán nem volt, de kapot itt ott nyakat, és combot, csak keveset.... Vettem olyan húst is, ami teljes csirke ledarálva, vagy csontosak, vagy belsoséggel....Természetesen belsoséget azt nem hagyom ki, abból kap kb 3-4x hetente 100gram monként :) De most így olvasgattam, és azt akarom tudni, ha vennék ilyen állatokat ami cson+ hús...akkor attól nem lenne szorulása? szuksége lenne tiszta húsra is nem??? :P
2014. jan. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!