Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet (ett) valaki Josera...

Etet (ett) valaki Josera táppal? Mi a véleményetek róla? Melyik típust etetitek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen Kids-et, most Festivált. Mindkettővel maximálisan meg voltam elégedve.
2014. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Economy-t próbáltuk.Nagyon szerették,de szó szerint olvadt le róluk a hús,míg ezt kapták.Többen is beszámoltak ilyenről.Nagyon kövér kutyánál beválhat.
2014. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kölyök korában kids-et evett, most pedig festivált. Szépen fejlődött tőle és most is szép. Nem sovány, nem kövér, pont jó, szép szálkás, sportos. A kids-et pár kutya egyébként nem szereti, mert az ízét valamiért nem szeretik, de állítólag folynak ez ügyben a munkálatok. De tápértékben semmi gond nincsen vele.
2014. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


Nem tudom pontosan hogy van, de úgy tudom, hogy a joserának kétféle tápcsaládja van. Az economy pont az egyikben van, míg a kids és a festivál a másikban. Lehet ezért is volt rossz az economy.

2014. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Zowie ***** válasza:
77%
Szia! Én a Regular-al etettem és nagyon bevált. Rengeteg tápot kipróbáltam(Acana, Orijen stb.), de mindegyiktől híg széklete volt, sovány volt de ettől rendeset kakil és szépen megizmosodott.
2014. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként Kidset kapott, most Active-ot kap.
2014. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VukiJedi válasza:
100%

Mi anno azért próbáltuk ki mert a csirkés kajákra allergiás volt.


Josera Adult Lamb & Rice (bárányos rizses)


Azóta a kutya is jobb kondiban van és ugyan azon adagolás mellett látványosan normál testsúlyra fogyott vissza.


Eddig kb. 15 kutyánál álltak át erre az ismerősi körben és mindenkinél hasonlóak az eredmények. Ráadásul a kutyáknak is ízlik :) (ami nem elhanyagolható)


Hozzá tenném, hogy még az ára is baráti. 15kg-9.000Ft

2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi Active-val etetünk és nagyon jó - sportkutyák, így kell is a jó kondi.

Az Economy az már nem ez a kategória, azt nem adnám.

2014. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!
2014. jan. 7. 19:52
 10/13 Mony ***** válasza:
100%
Én Josera Mini Best-el etettem kistestű kutyámat és híg volt folyamatosan tőle a széklete.Nekünk sajnos nem jött be,pedig nagyon jó fajta táp szerintem.
2014. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!