Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti a reggeli séta előtt...

Ti a reggeli séta előtt elvégzitek a saját dolgaitok vagy rögtön viszitek le a kutyust?

Figyelt kérdés

Elsősorban a panel kutyásokhoz szól a kérdés :)


Még nincs kutyám, de én reggel ébredés után 10 percet töltök a fürdőben (zuhany) hogy felébredjek, betolok egy kis műzlit és kész vagyok, szóval 20-30 perc az elkészülésem.


Bírná a leendő ebzet, hogy ezután a fél óra után indulnánk el az ő fél órás sétájára? Vagy ébredés után azonnal indulás van?


2014. jan. 7. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az se gond ha ébredés után 1 órával indulunk, de azt tudni kell h az elején, amíg kölyök pislogni nem lesz időd a felkeléstől számítva. A szobakennel használata erősen javallott - Neked is könnyebb és a kutyát is tudatosságra neveli, megtanulja a házi rendet.
2014. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
A kutyának jó az időérzéke. Nem Téged fog megvárni, hanem adott időpontban Ő jelentkezik majd a reggeli sétára. Persze, ha rájön a cifrafosás, akkor más a helyzet.
2014. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg persze megszokás kérdése is. Ha mindig így viszed azt szokja meg. Én kertesházban lakok, reggel soha nem vittem sétálni, mert 4 kor kelek meló miatt.
2014. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha fosása van vagy ilyesmi, akkor tök mindegy a nap melyik szakaszában (rohantunk már hajnali fél 3-kor, is egy élmény volt :D) azonnal menni kell. De ha a reggeli sétáról van szó, mi mindig ébredés után egy órával megyünk, nincs azzal semmi gond. Felébredek, nyújtok, reggelizek meg ilyen baromságok, és általában már az elmenős ruhát veszem fel, ki is sminkelem magam, így mikor hazaértünk csak leteszem a pórázt, fel a táskámat és megyek is a dolgomra. Sosem volt ezzel probléma, mondjuk nekem alapból lusta kutyám van (bullmasztiff) szóval úgy kell kirobbantani az ágyból. Ugyanakkor volt vizslás kutyás ismerős aki mondta, hogy a kutya az ébredés pillanatától fel van pörögve, és csak a sétát várja, ha meglátja hogy veszi a cipőjét egyenesen megvadul. Valószínűleg egyedüfüggő is részben.
2014. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy működik, hogy egy puszival ébreszt ( -.- ) és aztán én amilyen gyorsan csak tudok elkészülök, de nekem is beletelik fél órába és közben ő néz hogy mit csinálok. Szeretem a kis kómás fejét, de valamikor már nagyon jó kedve van és akkor pörög. Mikor kiérünk nem az az első dolga még simán elérünk a parkig ( bár az is csak 2 perc) úgyhogy gondolom nem rossz neki. Én utána szoktam reggelizni és miután reggeliztem akkor kapja meg ő is a saját reggelijét.:)
2014. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hát ha tudni akarod az igazat nem rögtön szoktam levinni. Megszokta már, hogy mikor megyünk le.
2014. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebredes utan kb. 20 perc, mire osszeszedem magam, addig var, vagy teblabol korulottem:-) Mikor hazajovunk, reggelizunk.

Volt azert regebben olyan is, hogy felkaptam csak valamit, aztan rohantunk ki, nem is mosakodtam, hat sotetben elmegy ugy is, koran.

2014. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
őszintén szólva most vizsgaidőszakban simán alszom 10ig is és ennek ellenére én böködöm meg a kisasszonyt, hogy ideje lenne abbahagyni a horkolást..aztán kiküldöm pisilni aztán reggelizik és megint alszik két órát, utána megyünk bandázni.
2014. jan. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mikor kölyök volt akkor csipás szemmel vittem le semmire nem volt időm, de mióta felnőtt kb 20 percem van magamra is, de sokszor leviszem inkább 10 perc után, mert kistestű és neki gyorsabb az anyagcseréje nem bírja olyan sokáig estétől.
2014. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mig kölyök addig kelés után vinned kell ugy is azonnal,aztán szépen idővel rá tudod vezetni a napi rutinodra.Az én kutyáim hétvégén alszanak 10 ig ha mi is sokáig alszunk.
2014. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!