Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várakba, múzeumokba, és...

Várakba, múzeumokba, és turisztikai helyekre bevihetem a kutyusomat?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata? A kutyusom kis testű (kb 5 kg) és van neki kutya táskája (nyilván én sem szeretem ezt a módszert, csak azért vettem, hogyha mennénk kirándulgatni akkor hátha beengedik ebben. Tudom, van lába, szereti is használni, mindez csak azért kell, hogy beengedjék benne (hátha) )

2014. jan. 8. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Skanzenba például beviheted pórázon, én úgy tudom. Bár még nem próbáltam ki, de szándékomban áll. ;)
2014. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Várakba legtöbb helyen igen, múzeumokba, zárt térbe szerintem nem nagyon, de ezt mindenhol jelzik a bejáratnál
2014. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Múzeumokba nem engednek semmiféle állatot bevinni, ahogy semmiféle botanikus kertekbe, állatkertekbe sem viheted. Arborétumba, medve farmra is tilos állatot bevinni.

Várakba meg a váraktól függ. Van ahol engedik van ahol nem. Tőlük kell megérdeklődni. Felhívod az adott várat ahová mennétek, és megkérdezed. Bár nekem úgy rémlett,hogy a Budai várban voltak kutyával.Kint sétálgattak..(de lehet rosszul emlékszem)

Viszont a városligetben kint a parkban lehet kutyával sétálgatni.

2014. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig külön-külön megnézem a helyek honlapjain. Pl. Csókakő vára, Cseszneki vár kutyás.
2014. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 válasza tökéletes. a váraknál külön érdeklődj. van, ahová nem engednek be, van ahol, természetesnek veszik. én a sümegi várban voltam az akkor még kiscsikó kutyámmal. az összes kiállítótermet együtt néztük meg, a kilátótoronyba is felvihettem, ahol a 10 éves kor alattiaknak ő volt a legfőbb látványosság :)
2014. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Javítanám a 3-as válaszolót. A veresegyházi medvefarmra lehet menni kutyával, de csak pórázon vezetve. Gondolom a táska is jó. Mi voltunk is haverkodni a farkas komákkal. :)
2014. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,a veresegyházi medvefarm nagyon jó,kutyával is.Látnád a farkasok reakcióit.Állítólag élvezik ők is a látogatók jelenlétét és a kutyámra is halál kíváncsiak voltak.Szóval helye válogatja.
2014. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!