Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok a két fajáról?

Tapasztalatok a két fajáról?

Figyelt kérdés
A berni pásztorról és az orosz agárról szeretnék minél többet megtudni. Itt elsősorban a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, bármire, ami az eszetekbe jut. Ki honnan vette a kutyáját, milyen velük együtt élni, stb, stb.
2014. jan. 8. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*fajtáról. Elírtam, bocsi.
2014. jan. 8. 12:56
 2/7 anonim ***** válasza:

csak az orosz agárról tudok beszámolni. Nagyon kemény, egy gazdás, makacs kutya, első kutyának semmiképpen nem ajánlom, idegen kutyákkal és emberekkel ellenséges, csak határozott kézbe való.


ezzel szemben a bernipásztort kenyérre lehet kenni ha jól tudom, bár én csak kettőt ismerek, de azok ilyenek.

2014. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
52%
Kedves válaszoló: Milyen orosz agarat láttál, ami ennyire megrémített? Az állam leesett, mikor ezt olvastam.
2014. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

most úgy csinálsz, mintha ez ritkaság lenne. egyrészt voltam jópár agaras rendezvényen (mivel magam is agár tulajdonos vagyok), hát ott sem az barzojok azok, amik elengedve játszanak a többivel és ahol az elmúlt években laktam 4 különböző helyen, mindenhol volt a kutyasétáltatós régióban barzoj és pont mindegyiket teljesen külön sétáltatták, nem mentek oda a többihez, ebből kettővel találkoztam külön kutya nélkül is és akkor odamentem, hogy így kutya nélkül most már hadd tutujgassam meg, de az egyik mondta, hogy nem ajánlaná, mert utálja az idegeneket, a másik meg úgy tűrte a közeledésem, mint egy szobor, egyáltalán nem érdeklődött.


és még mindemellett a főnökömnek volt egy, már nem élt, de pont ugyanezt mesélte róla. ezek alapján merészeltem véleményt alkotni.


de akiteki várjuk az ezzel ellentétes tapasztalataidat!

2014. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
52%

Találkozhatunk a következő agaras rendezvényen és együtt menjünk oda az orosz agaras gazdikhoz.

Írogatni bármit lehet. Én benne vagyok. Nem egyet ismerek és nem csak úgy, hogy egy eldugott sarokba odamentem hozzá.

2014. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És esetleg leírnád te is a tapasztalataidat?
2014. jan. 8. 17:36
 7/7 Akiteki ***** válasza:
52%
Velem mindegyik kedves volt, amolyan agár módra. Ők nem ugrálnak minden idegen nyakába, de hagyják magukat szeretgetni. Az agarak falkában vadásztak mindig, ezért szokva vannak más kutyák társaságához. Sosem láttam még barzojt más kutyára támadni. Emberre meg végképp nem. Ahogy minden agár, ők is elsősorban a gazdájukhoz ragaszkodnak, de nem támadnak emberekre. Ha fenn vagy facebookon, püben elküldhetem egy lány profilját, ő biztosan nagyon szívesen fog mesélni az orosz agarairól és a fajtáról.
2014. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!