Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegyetek fel 13-14 hetes...

Tegyetek fel 13-14 hetes amstaff kiskutya képeket + magassága és testsúlya?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 18:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
mi a kérdés? akitől a kutyádat vetted, azt mondta fajtatiszta, de lehet, hogy hazudott?
2014. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
nem, a szülei fajtájukhoz megfelelően szépek az a baj hogy nem akar nőni magasságra a kiskutya amit hzoztam,inkább izmosodik
2014. jan. 8. 19:06
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
de törzskönyves? mert akkor ne aggódj, meg fog nőni.
2014. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%
Szentszar törzskönyv!!!Etesd a törzskönyvedet!!Mikor lesz már az mikor egy törzskönyv nélküli kutyát,is elfogadtok!!
2014. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
ne egyezzetek már inkább válaszokat adjatok
2014. jan. 8. 19:19
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
én kérdeztem, hogy törzskönyves-e. te meg válaszolj. a másik meg hülye, az én kutyám sem törzskönyves, mivel illatos úti keverék, te nyomorult, csak tudod keverékért nem adok ki pénzt, nem szeretnék gonosz embereket támogatni.
2014. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
és hihetetlennek tartom, hogy egyesek még mindig nem fogják fel a lényeget, mikor kb minden 3. kérdés a szaporításról szól és átlagban 10en magyarázzák el, hogy MIÉRT NEM SZABAD.
2014. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
tud nekem valaki értelmes válaszokat adni?
2014. jan. 8. 19:25
 9/32 sippara ***** válasza:
61%

"Mikor lesz már az mikor egy törzskönyv nélküli kutyát,is elfogadtok!!"


Szerintem egy első osztály második félévébe még beférsz, ha gyorsan intézkedsz, rád férne némi tanulás értő olvasás témában, és ha már ott vagy, maradhatnál a központozás témakörre is. A felkiáltójeleidet meg sem említem, gondolom, valamiféle furcsa ideggörcs lehet.

2014. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Azok akik ilyen 50 és 0 intervallumú százalékokkal rendelkeznek, úgy őszintén, minek válaszoltok? Ennél feltűnőbben nem lehet itt jelezni, hogy hülyeségeket irkáltok...


Amúgy a kérdésre válaszolva, bocsi, de szerintem igen kevés ember fordul meg erre akinek pont 13 vagy 14 hetes amstaffja van.

Ha tenyésztőtől vetted (tehát törzskönyvel) akkor nem lesz semmi gond, majd idővel megnő úgy ahogy kell. Nem kell siettetni.

Ha nincs törzskönyve akkor meg tök mindegy hogy mit írunk vagy mit csinálsz mert elég esélyes hogy nem is amstaff, max annak valami keveréke.


DE! Attól függetlenül még a te kutyád. Ha esetleg nem törzskönyves, gondolom úgy is szeretni fogd hogy nem fajtatiszta, meg ha nem amstaff lesz belőle nagykorára.

2014. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!