Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aggodalomra ad-e okot ay,...

Aggodalomra ad-e okot ay, hogyha a négy hónapos kölyökkutyámnál előfordulnak balesetek éjjel és nappal is, és ilyenkor az egykori újságpapír helyére pisil? Rendszeresen sétáltatom, olykor azomban nem veszem észre időben, hogy valami készül.

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2014. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sippara ***** válasza:
80%
Ezért szajkózzuk, hogy nem kéne pelenkára/újságpapírra/bármire szoktatni a kutyát, mert annál később lesz ténylegesen szobatiszta :)
2014. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
AZ újság átmeneti megoldás volt,mivel őt egy mező kellős közepén talaltam,megütötte egy autó,a látása,idegrendszere sérült .Az első pár hétben az orvos nem ajánlotta ,hogy kivigyük,kezelés alatt állt,szinte végig aludt napközben is, de ahogy lehetett sétáltattam.Egyébként valaszolva az első választ adónak :keverék.
2014. jan. 8. 20:31
 4/4 anonim válasza:
Én úgy gondolom,hogy nem ad aggodalomra okot,ilyen korban még!Az én kiskutyámnál is előfordult szobatisztásra szoktatás után hogy történtek balesetek,főleg álmában.Az állatorvos azt mondta kinövi majd,és így is lett
2014. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!