Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak árt a sószoba,...

Beonde kérdése:

Kutyáknak árt a sószoba, szauna, infraszauna?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdeklődök :D
2014. jan. 8. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
nem tudom, de hogy a kutyám boldogan mászott fel a szaunában a polcra, és feküdt ott hosszú percekig, az tuti. :)
2014. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerinted, tud a kutya izzadni?

szauna, infra= halálos ítélet...pont, mintha nyáron bezárnád a kocsiba

2014. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Akiteki ***** válasza:
97%
Igen, árt. Hőgutát kap.
2014. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
esetleg próbáld meg a szoláriumot is!
2014. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
izzadni nem tud, de lihegni igen, és tényleg magától jött be, és nem ment ki, amikor nyitva volt az ajtó. de pár percnél tovább nem maradt bent, szólt, hogy ki akar menni, majd kapart az ajtónál, amikor vissza akart jönni még egy körre...nem lett semmi baja. A zárt autó azért eléggé más, mint egy szauna, és fél órát az ember sem bír ki sem szaunában, sem tűző napon álló autóban.
2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Kitalálom... Yorki? Csivava? Bischon?

Igen, árt neki. Hőgutát kap. A sószobáról nem tudok nyilatkozni, de én speciel nem örültem volna neki ha miközben a légútjaimat szeretném tisztítani, bejön egy kutya. Nekem is van 3, imádom őket, de eszembe sem jutna bevinni. Szauna szintúgy, nem csak árt neki, egyáltalán nem tartom higénikusnak.

2014. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Be ne vidd, mint ahogy írták, nem tud izzadni, nem nekik való. A sószobában szerintem nem lesz baja, de az szerintem nem nekik való. Hagyd a szobában, ha wellnessezni mész ;)
2014. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kutyáról van szó, nem emberről. Még ott nem tart a kutya háziasítása, hogy mindent megtegyen, amit az emberek. Kutya=állat.
2014. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kutya=állat."

Ember = állat, csak másik faj. :)

2014. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem Bischon, nem yorky és nem is csivava... Csak érdeklődni akartam. Szerintem nincs is olyan közterületes szauna ahova beengednének egy kutyát :)
2014. jan. 9. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!