Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaja után miért kattan be...

Kaja után miért kattan be mindig a kutyám?

Figyelt kérdés
Minden evés után morogva, dörgölőzik és csapkodja magát az ágyban a takarók, párnák között mintha törölné magát az ágyba:D
2014. jan. 9. 15:03
 1/8 Firestorm ***** válasza:

Lehet szájat töröl :D

Nem tudom,de ez engem is érdekelne.Az enyémre mindig evés után jön rá,hogy játszani akar és szaladgálni.

2014. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
jól lakott, jól érzi magát, jöhet a buli:)))Nálam ilyenkor vannak betessékelve a ketrecbe:)
2014. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, meg szerintem a legtöbbnek szokása. Boldog, "úszik" a boldogságban.Kedves szokás, ne aggasszon :)
2014. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt akkor szokták csinálni, ha boldogok. Az én kutyám is így viselkedik evés, séta vagy kis és nagydolgok elvégzése után.


(mondjuk ha cukros ételhez jut a kutya, vagy a macska, attól viszont tökéletesen bepöröghetnek még legalább ennyire)

2014. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy tényleg komoly baja van. De lehet, hogy nem. Hány hónapos? Milyen zű táppal van etetve? Szokott közben "vinnyogni"? Mert ha csirkés a táp, és még egészen kicsi(kb 1 éves vagy az alatt van) akkor lehet rá allergiás.
2014. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1éves múlt, brit prémeium tápot kap (csirkés), de nem hiszem, hogy allergia. amikor bárányos volt neki akkor is csinálta. Ugat is közben egyébként néha.
2014. jan. 10. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. A mi kis havanese-nk allergiás volt rá.
2014. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Keverék kutyus úgyh. szerencsére nincs ilyen gond:)
2014. jan. 10. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!