Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordeaux-i dog ról vélemény,...

Bordeaux-i dog ról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
azt szeretném tudni, hogy nagyszüleimmet hogyan viselkedne (79-83 évesek) és könnyen e tanultak és ha rendesen van vele foglalkozva akkor milyen stb...
2014. jan. 9. 16:07
1 2
 1/15 Firestorm ***** válasza:
Nem ajánlom nekik. Temperamentumosabb kutyák.Nemidősek mellé való.
2014. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és a bullmasztif? és úgy értem, hogy nagyszüleink velünk élnek és úgy veszélyes e rájuk
2014. jan. 9. 17:12
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyszülőd meg bír tartani egy jó 50 kg harci kutyát amikor bekattan neki ( nem egy szocializált harci eb támadt rá kutyasuliba másik kutyára és harapta véresre ) akkor sok sikert. Labradort vegyél nekik az épp elég oda.
2014. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Firestorm ***** válasza:

Ja,hogy csak együtt éltek!Azt hittem nekik akarsz kutyát.

Ez esetben,ha időben szocializálod és neveled semmi probléma.

Nem hinném,hogy bántana bárkit akivel együtt él.Nekünk volt bullmasztiffunk,idegeneket nem szerette,de ha a szüleimmel jött be az idegen egy rossz mozdulata nem volt.Családtagokat nem bántott,pedig én akkor voltam 4 éves mikor az első bull-unk volt.

2014. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én csak attól félek, hogy ilyen 50 kg-s kutya felugrik valamelyik nagyszülőmre és eldől stb... azt nemtudom, hogy szoktak-e ugrálni vagy valami ilyesmi
2014. jan. 9. 17:30
 6/15 Firestorm ***** válasza:
Kis korától fogva meg kell neki tanítani,hogy tilos ugrálni!:)
2014. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és még nagyon tetszik a cane corso az is ilyen nyugodtabb fajta?
2014. jan. 9. 18:00
 8/15 Firestorm ***** válasza:
Ő már kicsit nehezebb eset és,ha jól tudom eléggé egy gazdás.
2014. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát fizikailag nem fognak vele bírni az tuti! A mi kutyánk még csak 40 kg, de ha megindul a férjem is alig bírja megtartani. Ő egy 100 kg-os férfi! Egy ilyen idős embert már baromi könnyen elránt egy ekkora kutya, akaratlanul is! És akkor törnek a csontok, ami ilyen idős korban már nem játék!
2014. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem a nagyszüleim fogják nevelni sétáltatni stb ők csak velük fognak élni és azt szerintem simán meglehet tanítani egy kutyának hogy mi tilos és mi nem és azért ezekben gondolkodom mert ha elmegyünk otthonról és a nagyszüleim egyedül vannak a házban azért legyen egy termetesebb őrző védő kutyus a háznál de nemtudok dönteni bullmasztif vagy bordeaur-i
2014. jan. 9. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!