Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassuk le a kutyánkat...

Hogy szoktassuk le a kutyánkat az "öncumizásról"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy tünci-münci fiú kutyánk, szófogadó, okos meg minden, stb. VISZONT!!! Egész nap cumizza magát, ha szakszóval jobban tetszik ön-fellációt végez, ami undorító és gyomor forgató. Nem tudom leszoktatni róla sehogy sem és előre szólok, hogy verni nem fogom szóval ilyen tanácsokat nem kérek, de bármi más tanácsnak nagyon örülnék. Interneten nem találtam erre instrukciót. Leírom a folyamatot, mivel nem akarok olyan kommenteket sem, hogy ez miért hiba? ki lehet bírni. Általában több mint fél órán át tart a folyamat, napi 2-3 alkalommal. Folyamatos cuppogásokkal, szipákolós hangokkal kísérve (HANGOSAN), annyira cumizza, hogy mindig habzik vagy folyik a nyála. Mikor jön a finálé pumpál a testével és közben természetesen nyögdécsel és undorító nyelő hangokat hallat, majd amit nem sikerült lenyelni felnyalja a földről. Egész nap arra kell figyelnem, hogy mikor kezdi el, hogy legalább ne a szőnyegen csinálja mert onnan nehéz kimosni a kutyag....-it meg amúgy se. Vettem neki már csomó macit, plüsst és párnát erre a célra, hátha úgy használná, mint más kutyák de nem jött be... Próbáltam rászoktatni, hogy legalább egy helyen csinálja, de nem teszi. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 9. 17:23
1 2 3
 1/25 Firestorm ***** válasza:

Hűha,ilyen létezik vagy ez csak egy vicc?

Bocs,de fogalmam sincs mit kellene tenni ilyen esetben,maximum a letiltás róla.

2014. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kankutyám volt, de én még ilyet nem láttam.

VISZONT: Arra még nem gondoltál hogy ivartalanítani kéne a kutyát???

2014. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Befogadott kutya, 2 éve van velünk és kb 6 éves lehet most. Az állatorvos azt mondta, hogy nem érdemes már ilyen korban ivartalanítani, mert hormonálisan és rutin szerűen is minden kifejlődött és kialakult nála, tehát változást nem érnének el vele. Max másfél-két éves korukig befolyásoló tényező a herélés. Ráadásul szoba kutya, tehát olyan okból sem indokolt a herélése, mert más kutyákkal nem kerülhet úgy kontaktusba. Én is azért kérdeztem rá az állatorvosnál mert reménykedtem, hogy befolyásolhatja ezt a viselkedését, viszont így hogy szinte garantáltan nem hozna eredményt, feleslegesen nem vetem műtét alá szegénykét. Eddig minden kisállatom megváltozott személyiségre, amelyiket meg kellett műteni :(


(U.I.: Sajnos ez nem egy poén kérdés, nem viccből raktam fel, halál komoly SAJNOS!!! :D )

2014. jan. 9. 17:37
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy 6 éves kutyát még bőven lehet ivartalanítani.Semmi baja nem lesz.

Ha a hormonok eltűnnek,egy idő után biztos hogy javul a helyzet.Mindenesetre kérdezz meg másik orvosokat is.

Mennyit mozgatjátok,mennyit törődtök vele?

2014. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy mindent szinte elsőre megtanult, tudja mit szabad és mit nem, név szerint ismeri a játékait és azt hozza a kezedbe amelyiknek a nevét mondod. Tudja az ül, fekszik, pacsi parancsot. Csak akkor ugat ha baj van soha máskor és ha rászólok, hogy csitt abbahagyja. Mindenben tökéletes, okosabb kutyám még sosem volt. De ezt sehogy sem hajlandó megtanulni :D
2014. jan. 9. 17:42
 6/25 A kérdező kommentje:
Itthoni munkám van, egész nap tudok foglalkozni vele, napi 3szori séta. Nincs bántalmazva, szerintem nincs kifogásolható a nevelésében, egyszerűen rájött, hogy hogy szerezhet magának örömet :D Csak kíváncsi vagyok, hogy más kutya is felfedezte-e eme képességét.
2014. jan. 9. 17:44
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van egy kan kutyánk, ő tüzelési időszakban nagyon kész volt, mi is láttuk önkielégiteni, vagy nem tudom hogy mondjam ezt, szóval mint a tiéd. Aztán ivartalanitva lett és minden megszűnt, pedig már idősebb kutya, még a tiédnél is. A személyisége nem változott csak ezek a kan szokások eltűntek. Szóval nem tudom, milyen doki mondta ezt neked, hogy az ivartalanitás nem segitene,de szerintem meg pont csak az segithet, tapasztalatból mondom.
2014. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt, megnyugodtam picit :D Sosem találkoztam még ezelött ilyen jelenséggel. Hát, akkor lehet, hogy rászánom magam (vagyis a kutyit) erre a procedúrára
2014. jan. 9. 18:27
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsd a kutyád, az sokat segít!

Nekem ivartalanítva lett ugyan fél éves, most 2 éves, soha életében nem csinált ilyesmit, és most rákezdett egy 2 hete... :( Tényleg nagyon undorító, minden alkalommal határozottan tiltom amikor látom hogy csinálja, de mikor a másik szobából hallom... Ilyenkor nagyon hangosan odatrappolok, ráordítok (abban a pillanatban ugye ahogy csinálja) egyelőre ez hatásosnak tűnik, 2-3 napja nem csinálja, remélem így is marad. Amúgy fúj, nem értem mi bajuk. :D

2014. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, fél évesEN lett ivartalanítva, és most 2. Két évig nem érdekelte a p*cse, most meg ""rátaláltak" egymásra. :D
2014. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!