Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek aki azt hiszik hogy jobban tudják amit én (pl:amiről tanultam, hallottam és utánaolvastam)? Ez a kutyás kérdéseknél szokott előfordulni

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád konkrétan, hogy miről van szó, akkor talán jobban tudnánk erre válaszolni.
2014. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért, szerinted nincsenek olyan emberek, akik valóban jobban tudják? Vagy mindent te tudsz a legjobban? Olyan is van, amikor nem csak egy megoldás létezik.
2014. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Három ok lehet:

1. Az emberek nagy többsége számára a kutyás téma az, amihez "mindenki ért". Olyanok is, akik még közelről nem is láttak kutyát. Pl mikor egy "kutyátlan" ismerősömnek meséltem kicsit nevelési problémákról, az első hozzászólása így kezdődött: "Igen, de...". Ha atomfizikáról kezdtem volna neki beszélni, nem lett volna ott az a "de". Nem tudom egyébként, miből fakad ez a hit. xD

2. Lehet, hogy tényleg jobban tudják. Te sem tudhatsz mindent.

3. Többen is jól tudják. Hiszen rengeteg módszer van, amivel nevelni lehet egy kutyát, és a kutya-gazda párosokat végtelenül lehet variálni. Egy nevelési problémát többféleképpen is meg lehet közelíteni, és a módszer hatékonysága már csak az adott kutya-gazda párostól függ.

2014. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

"amiről tanultam, hallottam és utánaolvastam"

Lehet, hogy olyan pali is van, aki meg csinálja :)

2014. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Az,hogy valaki jobban tud valamit az nem baj,viszont sokkal inkább felháboritóbb mikor olyan hangnembe /beszél/amit én sem igazán tudok hová tenni.Olvastam egy bizonyos illető hozzászólását kutyával kapcsolatos kérdésbe....mitagadás nagyon messze járt az igazságtól,ráadásul aki 80%-ba kielégitő választ adott azt illete ocsmány szavakkal.Nem irtam,mert nem fogok lesülyedni a szintjéhez,a mocskolódásból semmi hasznos nem fog napvilágra kelni.
2014. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!