Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kiskutya nem igényli...

5 hónapos kiskutya nem igényli a simogatást?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusom, eddig minden rendben vele, szobatiszta, viszonylag szófogadó, remekül alszik éjjel. Ha leülök hozzá a földre, akkor rögtön hoz egy játékot, mert játszani akar. Persze ilyenkor nem kezdek vele rögtön játszani.Mikor elhoztam, egy hónapja, még elég kicsike volt, elaludt az ölemben, de ezt már nem tudom elképzelni, nem maradna meg, a bkv-zás sem a kedvence. Meg úgy egyáltalán..eltűri a simogatást, ha fáradt, de látszólag nem okoz neki örömet. Szerintetek ez változik majd, ha megkomolyodik?
2014. jan. 9. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
De igen, illetve a gazdával (mint falkavezérrel) való testi közelséget.
2014. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egyformák a kutyák sem. Pl. az enyém is kicsit tartózkodóbb. Nem annyira simogatáspárti :) De ahogy nő, változik. Mostanában gyakrabban alszik nekem dőlve.
2014. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változhat, idővel megszeretheti a simit, de nem kell erőltetni. Nem mindegy kutya van oda érte, plusz meg is kell tanulnia, hogy az jó. Az én kutyám sem szerette sokáig, de mára már (egy éves múlt) szereti, persze most se mindig.
2014. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy idővel megszereti, én is reméltem, hogy kinövi, de nem nőtte:) Ő csak szeret odasimulnia lábamhoz vagy birkózni, vagy ad egy puszit, de nem igényli a simogatást. El kell fogadni, hogy neki más a szeretet nyelve. Nem tudom, hogy ez a pörgős kutyákra igaz-e általában, az enyém a feladat közben sem fogad el nagyon simogatást dicséretként, csak szóban dicsérem, mert nagyon koncentrál a feladatára.
2014. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!