Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik név illik...

Szerintetek melyik név illik jobban r?

Figyelt kérdés

Kapok egy kuvaszt(lányt) nagyon vágytam már rá,mert tudom milyen hűséges és jó barát!! Már egyszer volt kuvaszunk ,csak sajnos meghalt. Szóval ezúttal szuka lesz és nem tudom eldönteni; szerintetek melyik illik jobban egy kuvasz kutyira?

Boni, Déssy, Lüszi?



2014. jan. 9. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy egyik sem illik egy kuvaszra azok közül, amiket felsoroltál, de ha már közülük kellene választani, akkor a Déssy (bár lehet nem így írják).
2014. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezek közül a Lüszi.En Stellanak neveznem,nem tudom miert,az ugrott be rola :)
2014. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Boni az olyan Bonifácos, szóval az inkább fiúnév, a Lüszinél szerintem egy ilyen kutyának előkelőbb kéne, szóval a Dési így kiejtve jó, amúgy érdekes név is, és szerintem egyedi is. Én amúgy élek a gyanúval, hogy Dézi lenne igazából kiejtve az a középső variáció amit írtál, kérdező:), hát szerintem a Dési jobban illik hozzá, mint a Daisy, mert az meg túl ilyen kiskutyás, mármint a Dézi, szóval nekem a Dési az úgy tökre tetszik, jobban, mint a Dézi:) Szóval szerintem Dési legyen!:))
2014. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, amúgy a Dézi is jó, de a Dési ezekből sztem a legjobb, meg sztem passzolna is egy ilyen kuttyhoz:)
2014. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lüszi aranyos név lenne hozzá :-)
2014. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet kicsit népszerűtlen leszek, de egy magyar kutyának miért nem választasz magyar nevet?
2014. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom,végülis igazad van,csak hogy előszőr ezek ugrottak be ami nagyon megtetszett!! Én kutyáknak szeretek találó neveket adni. Mint pl: bagíra,málna ,áfonya,mandarin,cseresznye,tulipán,menta,masni,csicsi,bounty,tigris,mandula ,pamacs,virág,lüszi,boni,dézi,Fanta,Pepsi,meg ilyenek.. De ha nektek van ötletetek nevekből kuvasznak,szívesen írhattok
2014. jan. 10. 07:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Magyar kutyának magyar nevet válassz. A neten találsz listát magyar kutyanevekről de adhatsz női neveket is, az én kuvasz szuka kutyám pl. Berta, a kant Kurucnak hívják.

A komondor kanom Betyár, a tacskó kanom meg Lajos.

hidd el van név miből válogatni...

2014. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
... mar bocs de a Fanta, Cola, meg mandarin, hogy tud talalni egy kutyara :-)))). Magyar kutya = magyar nev, en is ezen az elven vagyok. Nagyon szep magyar neveink vannak, csak ird be a google - be.
2014. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit szólsz a Zserbóhoz? Áfonya? Barka, Berkenye? Fruska?
2014. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!