Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó első kutyának?

Sssddddddr kérdése:

Jó első kutyának?

Figyelt kérdés
Lesz egy yorki és puli keverék kutyusunk és azt szeretném tudni hogy mi a véleményetek erről a 2 fajtáról? Jó első kutyának egy ilyen keverék?
2014. jan. 9. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat foglalkozol vele és következetes, határozott gazdi tudsz lenni, akkor igen. Mindkét fajta eleven, intelligens, a terrier makacs is tud lenni, hiába kis termetű, a fejedre nő, ha hagyod.
2014. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vállaltam volna be első kutyának, ismerve külön-külön a jellemüket, együtt meg főleg. Másnak sem ajánlanám.
2014. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ki tudja, mi sül ki egy kis keverékből :) nem hiszem, hogy mindkét szülőnek legnehezebb tulajdonságait örökölte. szerintem, ha ezen aggódsz, akkor azért már utánanéztél a kutyanevelésnek, szóval tartsd be az okos tanácsokat és nem hiszem, hogy gond lesz :)
2014. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!