Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Lassan megőrülök.

Mit tegyek? Lassan megőrülök.

Figyelt kérdés

Délelőtt műtöttek az 5 hónapos kutyám szemét, kapott egy védőgallért, amit úgy ahogy van rühell!

Tudom, megszokja blabla, de szó szerint szenved..

Nevelt kutyáról beszélünk, járunk kutyaoviba.. leszokott már rég a sírásról.. Most meg egész nap sír, néz ki üresen a fejéből és akár állva is eltudna aludni.. Akárhányszor leteszi a fejét, nem tud a gallér kis bújtatói miatt aludni, mert belefúródik a nyakába.. Ha leveszem, akkor meg vakarja a szemét. A seb a pofáján van és nem valamelyik testrészén, amit letudnék takarni. Mit tegyek? fél 3 van és még a keserves és folyamatos sírásától egy percet sem aludtam, ahogy ő sem :(



2014. jan. 10. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Kösd össze a lábait reggelig.
2014. jan. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kellemetlen lehet de kitartás.

Én ha nem tudok aludni, elvégzem a házimunkát kitakarítok stb... aztán egy nap kicsit szenvedős akialvatlanságtól, de aztán jól kipihenem magam, és még rend is lesz :D

Nem egy világmegváltó tanács tudom, én így szoktam tenni :D

2014. jan. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :D

Nappal már takarítottam :D De még mindig nem aludtam, és nagyon sajnálom szegénykémet..

2014. jan. 10. 04:11
 4/9 anonim ***** válasza:

hát... kitartás. neki is, meg neked is! meg légy türelemmel. mást nem tudok mondani. ez van.

majd lesz másképp is, majd lesz jobb is. majd elmúlik.

esetleg ha valahogy úgy van kialakítva a fekhelye, hogy magasított párnás része is van? és akkor valahogy mégis le tudná tenni a fejét, meg a teste nem lenne a fejével teljesen egy síkban..? hátha.

2014. jan. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

hát, utolsó. azért egy nap nem alvás nem a világ vége. :D

csak pillanatnyilag kellemetlen - olyan 48 órát kb, azon meg csak túl lehet lenni valahogy.

Mindenesetre, ha ez megnyugtat én éjszakai műszakban dolgoztam, és elvállaltam mellé egy nappalit is

közvetlen utána

Én sem alszom.

bár a kutyám jól van. A tied is jól lesz :D

2014. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van az a fajta gallér, ami puha. Azt szerintem kevésbé utálná.
2014. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az a gond, hogy ide nem tehetsz nyakmerevítős puha gallért mert az csak azt akadályozza meg, hogy a kutya mondjuk a hátsó részét ne érje el, de a pofácskáját attól még meg tudja vakarni.


Eseteg valami hűsítő gél a sebre, vagy valami enyhe fájdalomcsillapító, hogy ne zavarja annyira a seb és akkor talán nem akarja vakarni.

2014. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megszokja néhány nap alatt,ha te sem stresselsz folyton körülötte.Az enyém még labdázott is megtanult vele a végén.Szóval nyugi,nem fog belezakkanni a kutyus.
2014. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami szakértőtől kérj segítséget
2017. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!