Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius-K9 hám méret?

Julius-K9 hám méret?

Figyelt kérdés

20 kg-s, 65 cm mellkaskörfogatú kutyám van. a mérettábla szerint 0-ás méretű powerhám kéne neki (58-76 cm, 13-25 kg), de arra nem lehet kapni a nagyobbik oldaltáskát, azt csak az 1-estől lehet felszerelni. Az 1-es is jó lenne mellkasban (63-85 cm), de 23 kg-tól ajánlják.

Szerintetek jó lehet az is a kutyámnak, vagy nagy lenne rá?

Elsősorban a táka miatt szeretnék powerhámot, ha nem jó az 1-es, inkább egyáltalán nem veszek hámot sem.



2014. jan. 11. 14:56
 1/4 sippara ***** válasza:
Fog még nőni az ebzet? Bár igazából irreleváns, ha 65 a mellkaskörfogata, jó lesz az egyes hám - érdemes rendelés előtt fresiben felpróbálni rá egy nullás és egy egyes méretűt is, hogy élőben lásd :)
2014. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem fog nőni már :) Igen, ez a legésszerűbb megoldás, csak marha lusta vagyok elmenni egy fresiig :) De az lesz :)
2014. jan. 11. 15:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Vaaagy... veszek IDC hámot, ahhoz van a 0-ás mérethez is nagy táska.. csak az IDC nem tetszik annyira... Micsoda problémák :)
2014. jan. 11. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyám majdnem pont ekkora, 20kg, 64cm a mellkaskörtérfogata és a 0-ás powerhám lett jó. Én lesétáltam vele a fressnapfba és felpróbáltam rá mindkettőt, de az egyes nagyon nagy volt. Fehérváron a mintaboltjukban rápróbáltam a nagyobb táskákat, de irtó hülyén nézett ki, meg kényelmetlen is lett volna neki, úgyhogy beletörődtem, hogy csak a kistáskák maradnak. (Amik egyébként nagyon jól beváltak telefonnak, kulcsnak, ilyesminek.) Remélem kicsit tudtam segíteni. :)
2014. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!