Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány forint egy husky kölyök...

Hány forint egy husky kölyök kutya? és hol lehet hozzájutni Miskolc környékén?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 21:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Ó, hát Miskolc arról híres, a fajtatiszta kutyákról, meg a megbízható, jó nevű tenyésztőkről...
2014. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 100 ezernél kezdődik egy normális tenyésztőnél, kutyát pedig nem hely alapján választunk. Ha a következő 15 évre társat keresel magadnak, akkor talán az a pár szár kilométer, amennyit utazni kell, csak nem lehet akadály.
2014. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

[link]


na és erről a hirdetésről mit gondolsz?


én nem vagyok kutya szakértő igazán nem feltétlenül kell nekem nagyon különleges vérvonalú ezek tényleg huskyk úgy néznek ki igen de biztosra akarok menni


köszi!

2014. jan. 11. 22:48
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsika, nem értem.A hirdető írja,hogy fajtatiszta huskyk eladók,de az első mondatban meg ott van,hogy husky-malamut keverék az anyjuk.Szerinted akkor most fajtatiszták?
2014. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Most az anya itt keverék.Mert vagy malamut v. husky olyan,hogy husky malamut nincs.
2014. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
akkor pontosítok nem kell tökéletesen fajtiszta husky én megelégszek olyannal is ami nagyban hasonlít rá egy malamut meg egy husky között sztem nincs olyan nagy eltérés
2014. jan. 11. 23:16
 7/36 anonim ***** válasza:
Aha, szted. Ha keverék kell, miért nem jó a menhelyes kutya? Minek mocsok szaporítókat támogatni?
2014. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Én buldogot akartam vettem egyet olcsón ami hasonlit rá. Allergias mindenre baj van a lábával majj van a hatával és ob mindenével. Az orvosi számlám kb 300-400 ezer volt az elmúlt ket évben. Most már utólag vennék jó vérvonalbol kutyát... persze imádom el nem cserélném csak eleg koltseges móka :)
2014. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
39%

Ha neked ennyire mindegy,akkor sétálj be a menhelyre és hozz ki egy kölyköt,ne támogass olyan embereket,akik tönkreteszik egy adott fajta állományát.Az általad linkelt szaporító ékes példája a tudatlan kutyagyártásnak,csak annyi a lényeg,hogy több legyen,a minőség meg egészség nem számít.


Amúgy Magyarországon,neked minek husky vagy bármilyen szánhúzó??


Baromira nem kerti dísz kutyák,rengeteg időt kell rájuk szánni,NAPI több óra AKTÍV mozgást igényelnek és folyamatos agyi fárasztást.Kőkemény munkakutyák,csak rongálni,ásni meg szökni fog,ha nincs vele foglalkozva...pluszba még végig vonyítja az egész éjszakát,ha a rongálás nem lenne elég.


Fajtatiszta kutyához meg tenyésztőtől lehet hozzájutni,aminek meg kell fizetni az árát.Az pedig 100-150 ezertől indul.

2014. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Akiteki ***** válasza:
100%

9-es: Megtennéd, hogy nem nyilatkozol olyan fajtáról, amiről fogalmad sincs? Köszi!

Kedves kérdező: ne támogasd az ilyen szaporítókat. Pont ilyen keverékeket kaphatsz teljesen ingyen:

[link]

2014. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!