Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám eddig két kombinál...

Ha a kutyám eddig két kombinált oltást kapott (kiskorában), akkor mikor kell kapnia a következőt?

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz, és most vagyunk túl a második veszettség elleni oltáson. Elfelejtettem megkérdezni.
2014. jan. 11. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
1 év mulva:) Érdemes a veszettség elleni oltáshoz igazitani, és akkor kapja egyben a kettőt. 1 kombi, 1 veszettség.
2014. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van orvos, aki a kombit ismétli fél év körül.

Szerintem 1 évesen megérné egy ismétlő kombi. De ezt beszéld meg a dokiddal, akár telón is. A veszettségit úgyis 1 év múlva kapja majd ismét. Akkor pedig lehet a kettőt egymás után.

2014. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok megkérdezem. Már beszéltük régebben, hogy majd később kaphatja egyszerre a kettőt, de most még külön kell, azt nem tudom hogy miért de ezt mondta az orvos.
2014. jan. 12. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatal kutyánál általában nem adják be a veszettségi+kombi együttest. Inkább két hét eltéréssel kapja meg a kutya. Sok orvos erre figyel, mert előfordult már, hogy erre a kombira rosszul reagált a kutya.
2014. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!