Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Help! Az 5 éves angol cocker...

Help! Az 5 éves angol cocker spániel kutyám nagyon nehezen jár és remegett is. Az egész este kezdődött de nagyon féltem. :/ nem tudom hogy mi lehet a baja. Nagyon féltem :/?

Figyelt kérdés
Van valakinek valamilyen ötlete akinek már volt ilyen?

2014. jan. 11. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet annak a jele is akár, hogy leesett a vércukorszintje. De felesleges találgatni, mert sajnos se te, se én nem vagyunk állatorvosok és szerintem az itt válaszolók nagy része sem az.


Ne itt kérdezz rá, és válaszd laikusok válaszait, hanem fordulj orvoshoz a kutyussal. Ilyenkor is van ügyelet. Keress rá a hozzád lévő legközelebbire a neten.

2014. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi, válaszd = várd*
2014. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha állatorvosok is lennénk, távolról nem lehet diagnosztizálni, gyógyítani meg pláne nem. Kerítsetek dokit. Én valószínűleg reggelig sem mernék várni ezzel, mert ami gyorsan kezdődik, az általában gyorsan is zajlik le, és ez alatt nem azt értem, hogy elmúlik, mintha mi sem történt volna.
2014. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én sem várnék reggelig. Ez lehet mérgezés is. De bármi más is. Mindenképp doki. Legalább valamelyiket fel hívtad már? :(
2014. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán lehet mérgezés. Én azonnal vinném is az orvoshoz, lehet a reggelt már nem éri meg... :(
2014. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
este kezdődött, a kiirás közel éjfélkor volt, és elnéztétek a kutya szenvedését órákon keresztül. Ha neked fáj a hasad, akkor megteheted, hogy guglizol, meg GYK-zol, a tied fáj, a te bajod. De ahhoz nincs jogod, hogy mással is ezt tedd. És mondok valamit, igen nekem is volt már ilyen. Egyik pillanatban jókedvű volt, a másikban nehezen járt, pupositott, és ha azonnal nem viszem orvoshoz, akkor gyomorcsavarban elpusztul a kutya. De mivel nem a GYK-n kérdezősködtem, igy még ma is velem van 10 évesen.
2014. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már jól van.. :) Már itt nyalogat :) először én is mérgezésre gondoltam.. a válasz kírása után már jobban is volt.. azért írtam ki a posztot mert borzasztóan megijedtem, mert ugye ilyen nem fordult elő és ő az első kutyám és foggalmam se volt hogy mi történhetett vele. Tényleg.köszönöm :)
2014. jan. 12. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekre kell kéznél tartani egy bármikor elérhető állatorvos vagy ügyelet telefonszámát, azzal többre mész, mint a gyakorival.
2014. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!