Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy házban egy 1,5kan Boxer...

Hegedus Mate kérdése:

Egy házban egy 1,5kan Boxer meg egy 8-12hetes Amstaff? A boxerem imád játszani más kutyákkal nem agresszív de néha domináns. Gondolom lenne néhány hatalmi harc de semmi komolyabb és azt is korrigálnám. Akinek van tapasztalati az írjon.

Figyelt kérdés

#boxer #és egy 8-12hetes Amstaff?
2014. jan. 12. 10:05
 1/8 anonim válasza:
0%
Staffik elférnek fajtáján kívül bármilyen álattal, akár macskákkal is, hozzá kell őket szokatni, főleg hogy még kicsi a staffid, a boxered nemhiszem hogy bántaná, mire meg megnő a staff már elfogadják egymást! De a staff dominánsabb mint a boxer! Csak a kajáltatásra figyelj oda sose egyenek egymás melett!
2014. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a választ megfogadom a tanácsot.:)
2014. jan. 12. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne fogadd meg :D inkább nevel meg őket. meg mi az, hogy fajtáján kívül bármilyen állattal? ekkora hülyeséget. saját fajtájával is megfér.
2014. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz, a saját fajtájával miért ne lenne meg jól?..

Nem értem de mindegy. Akkor szerinted akár most, hogy a boxerem 7,5hónapos örökbe fogadhatok egy Amstaffot?

2014. jan. 13. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
hát te tudod, én nem vállalnék be egyszerre két kölyköt, mert mindkettőnek rengeteg figyelemre és tanításra van szüksége külön-külön. én várok a második kutyával a mostani kutyusom 1.5 éves koráig minimum, de inkább 2.
2014. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi is ezt beszéltük szüleimmel, hogy olyan 2éves koráig várunk
2014. jan. 14. 18:01
 7/8 anonim válasza:
A staffi saját fajtáján belül nagyon domináns... tenyésztő vagyok tudom miről beszélek! Ha megfelelő falkavezér vagy akkor azt csinálják amit te mondasz, de próbáld meg, ha nem egyeznek akkor is ösze lehet őket barátkoztatni... minden kapcsolat alapja a séta! De kár beszélni olyanról ami még nincs is! Minden lehetséges csak akarni kell!
2014. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. jan. 19. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!