Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire terrier?

Amerikai Staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4 hónapos kölyök staffi 5 napja van nálam, velem normálisan jön poráz nélkül, pórázzal ide oda ugrál de nagyjából jön, de eléggé zavarja! Mikor párom akarja levinni tőle fél és ha leakarja vinni lent meg se mozdul se porázzal se poráz nélkül! És ha fent lakásban odahivja magához nem megy oda, ha elkezdi simogatni inkább eljön onnan! Ezek miért vannak????
2014. jan. 12. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

a kutya egyértelműn téged választott falka vezérnek, így mindenki másnak nehéz lesz vele barátkozni.

Ahhoz, hogy össze szokjanak több idő fog kelleni. Nem kell simogatnia, eleinte csak üljön mellé és mellette beszéljen kedves hangon. Később adjon neki jutalom falatokat. Ha elég idő telt el meg tudja majd úgy simogatni, hogy nem megy el (ilyenkor mindig guggoljon le hozzá)

A szoktatás időtartama változatos. Nálunk engem a kutya 4-5 napon belül fogadott el (esténként kiültem a teraszra és 20-30 méterről beszéltem hozzá). Anyumat a kutya 4-5 hónap múlva fogadta el de még most is tart egy picit tőle (1,5 év) (Az én kutyám feltehetően 3-4 hónapot kóborolt, megtépték, megverték, nála ezért tartott ennyi ideig)

Remélem tudtam segíteni :)

2014. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!